У школах Тернопільщини створили 135 інклюзивних класів

У школах Тернопільщини створили 135 інклюзивних класів. тернопільщина, соціалізація, школа, інвалідність, інклюзивний клас, floor, furniture, indoor, chair, wheel, table, mirror, clock, tire. A chair sitting in front of a window

135 інклюзивних класів створили у школах Тернопільщини.

Про це повідомила начальниця управління освіти і науки області Ольга Хома. За її словами, зразковий заклад з інклюзії та безбар’єрності — виховний комплекс у селі Підгороднє.

Інклюзивні класи дозволяють навчатися в загальному освітньому середовищі дітям з інвалідністю. Це сприяє їхній соціалізації та розвитку. “Створити школи, у яких всім комфортно вчитися – головне завдання реформи освіти, яка успішно впроваджується на Тернопільщині.

Успішним прикладом модернізації закладів освіти стала Великоглибочецька загальноосвітня школа ім. Ярослава Стецька. У школах області додатково створено 135 інклюзивних класів. Зразковим закладом освіти із врахуванням інклюзії та безбар’єрності став навчально-виховний комплекс у селі Підгородне. Там діє освітній заклад на 70 дітей”.

Щоб влаштувати дитину до інклюзивного класу, батькам потрібно звернутися до адміністрації навчального закладу із заявою.

Софія Романська

“За Збручем”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*