У Святогірську реалізується всеукраїнський проєкт «Професія для життя» для ветеранів АТО/ООС з інвалідністю

У Святогірську реалізується всеукраїнський проєкт «Професія для життя» для ветеранів АТО/ООС з інвалідністю. святогірськ, ветеран ато/оос, проєкт професія для життя, соціалізація, інвалідність

У Святогірську реалізується всеукраїнський проєкт «Професія для життя» для ветеранів АТО/ООС з інвалідністю. святогірськ, ветеран ато/оос, проєкт професія для життя, соціалізація, інвалідність

Всеукраїнський проєкт «Професія для життя», спрямований на підвищення рівня адаптації та соціалізації ветеранів АТО/ООС з інвалідністю, реалізується у Святогірську.

Проєкт розроблений громадською організацією «Союз ветеранів АТО з інвалідністю» та реалізується у співпраці з управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації, комунальним закладом «Донецький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями», комунальним позашкільним навчальним закладом «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр», комунальним закладом «Донецький обласний центр соціально-психологічної допомоги», комунальною установою «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації», Донецьким обласним центром зайнятості та державним навчальним закладом «Донецький центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості».

Громадська організація «Союз ветеранів АТО з інвалідністю» стала переможцем щорічного конкурсу з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, яким надається фінансова підтримка. від Фонду соціального захисту інвалідів.

Проєкт розрахований на 18 осіб з-поміж ветеранів АТО/ООС з інвалідністю. Під час реалізації проєкту учасники за бажанням пройдуть навчання за обраними спеціальностями: «Озеленювач», «Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків», «Касир торговельного залу» та «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення». Пройдуть курс реабілітаційних заходів – заняття ЛФК, сеанси спелеотерапії, сеанси масажу, заняття аквааеробікою, заняття з психологічної просвіти та соціальної адаптації, отримають юридичні консультації.

Захід реалізовується із дотриманням карантинних обмежень. Усі учасники мають «зелений» сертифікат про вакцинацію, щоденно проходять температурний скринінг та забезпечені засобами індивідуального захисту.

Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації

Донецька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*