Усі регіони України долучилися до проекту Марини Порошенко по впровадженню реформи інклюзивної освіти

Усі регіони України долучилися до проекту Марини Порошенко по впровадженню реформи інклюзивної освіти. івано-франківська область, марина порошенко, меморандум, особливими освітніми потребами, інклюзивна освіта, person, indoor, child, clothing, girl, human face, music, toddler, school, smile. Maryna Poroshenko et al. around each other

Усі регіони України долучилися до проекту Марини Порошенко по впровадженню реформи інклюзивної освіти. івано-франківська область, марина порошенко, меморандум, особливими освітніми потребами, інклюзивна освіта

9 листопада дружина Президента України Марина Порошенко відвідала Івано-Франківську область із робочим візитом. Перша леді привітала школярів області з Днем української писемності та мови.

«Наша рідна українська мова є символом України як незалежної держави. Ми пам’ятаємо, що створення самостійної країни починалося саме з боротьби за мову, бо українською промовляє дух нашої Свободи. І тому українська мова має бути рідною для кожного, хто вважає себе українцем», – зазначила Перша леді.

У ході візиту Марина Порошенко та голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук підписали Меморандум про долучення області до всеукраїнського проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації». На сьогодні вже всі регіони України впроваджують інклюзивну реформу й реалізують цей проект.

За словами дружини Президента, «наразі в Івано-Франківській області функціонує 234 інклюзивні школи, у яких навчається 398 дітей з особливими освітніми потребами. І хочу зауважити, що це аж на 205 дітей більше, ніж у минулому навчальному році. Але є ще над чим працювати, адже наразі інклюзивною освітою охоплено лише 6 % дітей з особливими освітніми потребами».

Також дуже важливо, що інклюзивна освіта в Івано-Франківській області розвивається на всіх рівнях – дошкільному, шкільному, професійному і позашкільному. Зокрема, в області працює 44 інклюзивних дитячих садочка, в яких навчається 57 «особливих» дітей.

Однією з важливих умов для розвитку інклюзивної освіти є наявність у закладі освіти Медіатеки та Ресурсної кімнати. Із метою створення доступних та якісних умов для навчання дітей з особливими освітніми потребами Марина Порошенко передала Олегу Гончаруку типові проекти Медіатеки та Ресурсної кімнати, які розроблені у співпраці Фонду Порошенка та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.

Під час візиту Перша леді ознайомилася з навчальним процесом в інклюзивних класах Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1, яка є однією з найбільших у місті.

Також дружина Президента відвідала фестиваль етномоди «Край.КА Дизайн», який проходить за підтримки Українського культурного фонду.

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*