В Бережанах урочисто відкрили інклюзивно-ресурсний центр (ФОТО)

В Бережанах урочисто відкрили інклюзивно-ресурсний центр (ФОТО). ірц, бережани, інвалідність, інклюзивна освіта, інтегрування, person, indoor, wall, balloon, clothing, smile, standing, human face, toddler, man. A group of people posing for the camera

В Бережанах урочисто відкрили інклюзивно-ресурсний центр. ірц, бережани, інвалідність, інклюзивна освіта, інтегрування

В Бережанах урочисто відкрили інклюзивно-ресурсний центр. Участь у відкритті ІРЦ взяли народний депутат України Тарас Юрик, заступник голови облдержадміністрації Олег Валов, керівництво району та міста та численна освітянська громада м. Бережани, діти і батьки.

Бережанський інклюзивно-ресурсний центр розташований у приміщенні ЗОШ І-ІІІ ст. №3 на першому поверсі. Він забезпечений сучасним інтерактивним обладнанням, завдяки якому є можливість розвивати у дітей пізнавальні процеси та підвищувати рівень мотивації до навчальної діяльності.

«Дуже важливо, що на сьогоднішній день інклюзивна освіта для нашої держави є одним із пріоритетів. Особливою увагою цей напрямок користується і в Президента України, оскільки головним напрямком благодійної діяльності його дружини Марини Порошенко є інклюзивна освіта. І це дуже важливо, щоб наші дітки відчували увагу, тепло, мали можливість розвиватися як усі діти. Адже запровадження інклюзивного навчання створює передумови для інтегрування дітей з особливими освітніми потребами, у тому числі з інвалідністю, у загальноосвітній простір. Це дозволяє дітям бути у соціумі, спілкуватися та навчатися зі своїми однолітками, разом з ними рости та розвиватися», – наголосив Тарас Юрик і подякував міському голові, керівництву районної адміністрації та районної ради за участь кожного з них в реалізації даного проекту.

Також з вітальними словами зверталися до присутніх Олег Валов, міський голова Володимир Музичка, голова РДА Ігор Гринкевич.

Отець Володимир Зайчук поблагословив на добру справу працівників, які в новоствореному центрі творять милосердя та будуть працювати на благо тих дітей, які в ньому навчатимуться і освятив приміщення свяченою водою.

Директор ІРЦ Ірина Сидор подякувала усім хто долучився до створення центру та запросила присутніх оглянути кімнати з комфортними умовами, в яких будуть надаватися психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги дітям, які проживають у м. Бережани та Бережанському районі. На сьогодні з 5680 дітей віком від 2 до 18 років 154 дитини мають статус дитини-інваліда, 62 дитини – з особливими освітніми потребами.

Довідка. Відповідно до підписаних Меморандумів з Фондом Порошенка та Тернопільською обласною і районними державними адміністраціями в області будуть створені 19 ІРЦ.

16 інклюзивно-ресурсних центрів уже діють у Бучацькому, Гусятинському, Заліщицькому, Збаразькому, Зборівському, Козівському, Монастириському, Підгаєцькому, Тернопільському, Чортківському і Шумському районах, містах Кременці, Тернополі, в Теребовлянській, Лановецькій і Шумській ОТГ.

21 грудня 17-ий відкрито у Бережанах.

Бережанська районна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*