В Кривому Розі обговорювали, яким має бути «Інклюзивне освітнє середовище в умовах воєнного часу»

В Кривому Розі обговорювали, яким має бути «Інклюзивне освітнє середовище в умовах воєнного часу». кривий ріг, ооп, конференція, учасник, інклюзія

В Кривому Розі обговорювали, яким має бути «Інклюзивне освітнє середовище в умовах воєнного часу». кривий ріг, ооп, конференція, учасник, інклюзія

Як повідомляє «Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради», 19 серпня відбулася друга частина регіональної науково-практичної конференції «Інклюзивне освітнє середовище в умовах воєнного часу»

В Кривому Розі учасники конференції ознайомитися з:

  • лайфхаками від практиків КГ № 58 (Наталія Квартюк, заступник директора з НВР);
  • практичними порадами щодо взаємодії з родиною учня. Здійснення спостереження за успіхами дитини (практичний психолог КУ «КІРЦ №2».Марина Ляса)
  • практичними прийомами допомоги дитині у випадках небезпеки (поради психолога Юлії Якубовської).
  • свідоме ставлення до виховання особливої дитини (голова ГО «ФОНД ОБ’ЄДНАНИХ СЕРДЕЦЬ» Наталія Пастушенко).

Як і обіцяли феєричною частиною конференції була «Вінницька вітальня».

Команди Вінницького соціально-економічного інституту ЗВО «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» та освітньої платформи «Соціальна перспектива» презентували сучасні інформаційні технології, надали практичні поради роботи зі здобувачами освіти з різними нозологіями в умовах війни.

Усі учасники конференції, а їх було більше 400, мали змогу підвищити кваліфікацію з питань організації роботи з учнем з особливими освітніми потребами за умов інклюзивного освітнього середовища, психолого-педагогічного супроводу дитини з ООП, ефективної взаємодії з учнем з особливими освітніми потребами в умовах офлайн та онлайн навчання з ефективним залученням усіх учасників освітнього процесу.

Учасники конференції не лише отримали великий багаж цінних знань у сфері інклюзії та організації дистанційного навчання, а й долучилися до збору коштів на закупівлю автомобіля для потреб одного з підрозділів ЗСУ.

Юлія Лапочкіна,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

“Весь Кривий Ріг”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*