В Одесі відкрито перший Інклюзивно-ресурсний центр для особливих дітей (ФОТО, ВІДЕО)

В Одесі відкрито перший Інклюзивно-ресурсний центр для особливих дітей (ФОТО, ВІДЕО). одеса, особливими освітніми потребами, патронат, інвалідність, інклюзивно-ресурсний центр, balloon. A store front at day

В Одесі відкрито перший Інклюзивно-ресурсний центр для особливих дітей. одеса, особливими освітніми потребами, патронат, інвалідність, інклюзивно-ресурсний центр

30 травня 2019 року в Одесі відкрив свої двері Інклюзивно-ресурсний центр №1 на вул. Мечникова, 2а.

Цього дня з нетерпінням чекали понад 300 підопічних, які вже знаходяться під патронатом Центру. З цієї нагоди для дітей з особливими освітніми потребами та їхніх батьків було організовано святкову програму.

Привітати дітей прийшов мер Одеси Геннадій Труханов. Міський голова подарував Центру маленького лабрадора, зазначивши, що саме ця порода собак відрізняється особливою доброзичливістю, любов’ю до дітей, маючи поступливий характер.

«За оцінками фахівців, спілкування з тваринами ефективне при реабілітації дітей. Ми плануємо розвивати цей напрямок і далі», – зазначив Геннадій Труханов.

Сьогодні Інклюзивно-ресурсний центр №1 являє собою комплекс будівель, пристосованих для людей з інвалідністю, загальною площею близько 500 кв. м зі своєю інфраструктурою і територією.

Центр обладнаний кабінетами логопеда, психолога, дефектолога, сурдотифлопедагога, психологічного розвантаження. Працює зал ЛФК. Фахівці надаватимуть весь комплекс послуг, які потрібні особливим дітям, для можливості отримання освіти в інклюзивну класі загальноосвітньої школи, групі дитячого садка або в спеціалізованому навчальному закладі. Сім’ї будуть перебувати під патронатом Центру весь період дошкільного та шкільного навчання дитини.

Центр також буде нести навантаження з підготовки фахівців. Сучасний конференц-зал пристосований для проведення різноманітних освітніх заходів. Тут також зможуть отримувати консультації педагоги, які працюють в інклюзивних класах закладів освіти м. Одеси.

Крім того, на базі Одеського інклюзивного ресурсного центру №1 створена Школа правильного харчування для дітей з особливими потребами, будуть використовуватися й інші сучасні підходи і методики роботи.

Після ремонту приміщень планується відкриття ще трьох Інклюзивно-ресурсних центрів, по одному центру в Київському, Малиновському та Суворовському районах.

Офіційний сайт міста Одеса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*