В Олександрії почав працювати інклюзивно-ресурсний центр для дітей

В Олександрії почав працювати інклюзивно-ресурсний центр для дітей. олександрія, особливими освітніми потребами, інвалідність, інклюзивне навчання, інклюзивно-ресурсний центр, cartoon, smile, illustration, drawing, child art, abstract, vector graphics. A drawing of a cartoon character

Відповідно до змін у Законі України «Про освіту» у 2018 році рішенням міської ради створено комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр Олександрійської міської ради». Центр почав працювати у січні 2019 року на базі ЗНЗ №2 ім.М.Горького.

Його основними завданнями є надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами, консультацій батькам і взаємодія з навчальними закладами щодо організації індивідуального та інклюзивного навчання.

Інклюзивно-ресурсний центр надає допомогу не лише дітям з порушеннями розвитку чи інвалідністю, а й усім олександрійським дітям віком від 2 до 18 років.

У Центрі працюють 4 практичних психолога, 3 вчителя-логопеда, 2 вчителя-дефектолога та 2 реабілітолога з лікувальної фізкультури. При зверненні батьків спеціалісти здійснюють комплексну оцінку дитини, визначають її освітні потреби та розробляють індивідуальні програми розвитку. У разі необхідності з дітьми проводиться корекційна чи реабілітаційна робота в Центрі, або за місцем навчання.

Інклюзивно-ресурсний центр працює з понеділка по п’ятницю з 8-00 до 17-00 години. Звертатися до каб.105, ЗНЗ №2 ім.М.Горького, (вул.Святомиколаївська,1).

Усі консультації і заняття проводяться безкоштовно.

Олександрійська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*