В освітніх закладах Луганщини впроваджуються інклюзивні методи навчання

В освітніх закладах Луганщини впроваджуються інклюзивні методи навчання. луганщина, забезпечення, освітній заклад, особливими освітніми потребами, робочий візит

В освітніх закладах Луганщини впроваджуються інклюзивні методи навчання. луганщина, забезпечення, освітній заклад, особливими освітніми потребами, робочий візит

Заступник голови облдержадміністрації Катерина Безгинська та директор Департаменту освіти і науки ОДА Юрій Стецюк з робочим візитом відвідали освітні заклади Кремінщини. Зокрема, вони завітали до Кремінської обласної спеціальної школи та Комунального закладу «Луганський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту».

Вони оглянули будівлю спеціальної школи, класні кімнати, кабінети, спортивну залу, яка адаптована до потреб дітей з особливими освітніми потребами. Для учнів початкових класів облаштовані кабінети, згідно з вимогами Нової української школи. Особлива увага приділяється впровадженню системи здорового та безпечного харчування учнів відповідно до вимог НАССР.

Обговорили перспективи розвитку закладу освіти, адже питання забезпечення інклюзивних умов для навчання дітлахів систематично актуалізуються та осучаснюються.

Під час перебування на базі Луганського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту було оглянуто спортивні об’єкти навчального закладу, які будуть реконструйовані відповідно до програми Президента України з реконструкції спортивних інтернатів та ДЮСШ.

«У нашій області планується будівництво тренувального футбольного поля зі штучним покриттям та залу важкої атлетики для вихованців ліцею-інтернату. Це надасть можливість вихованцям закладу освіти більш професійно готуватися до спортивних змагань різного рівня», – наголосила Катерина Безгинська.

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*