В семи дитячих освітніх закладах міста запроваджено інклюзивну освіту

В семи дитячих освітніх закладах міста запроваджено інклюзивну освіту. бердянськ, дитячий садочок, школа, інвалідність, інклюзивна освіта, person, indoor, classroom, furniture, table, clothing, chair, whiteboard, girl, desk. A group of people sitting at a table

Класи інклюзивної освіти з минулого року успішно функціонують в трьох школах та двох дитячих садочках.

В семи дитячих освітніх закладах міста запроваджено інклюзивну освіту. бердянськ, дитячий садочок, школа, інвалідність, інклюзивна освіта

В школах № 6, 11, 13 і в гімназії № 3 «Сузір’я» успішно функціонують вісім класів з інклюзивною освітою. Нарівні з однолітками освіту отримує 21 дитина з інвалідністю. В дитячих садочках № 20 «Червоний капелюшок», № 27 «Сонечко» і № 39 «Веселка» виховуються 15 дітлахів з особливими потребами.

В семи дитячих освітніх закладах міста запроваджено інклюзивну освіту. бердянськ, дитячий садочок, школа, інвалідність, інклюзивна освітаДіти з інвалідністю мають змогу на рівні зі своїми однолітками отримувати освіту та відвідувати звичайні дитячі групи в садочках. Раніше вони були змушені навчатись вдома, – повідомила заступник міського голови Юлія Дойнова, характеризуючи підсумки 2018-го року в сфері освіти Бердянська.

Нагадаємо перший клас інклюзивної освіти в Бердянську було відкрито на базі ЗОШ №13 в 2016-му році. В тому ж році аналогічні групи з’явились і в трьох дитячих садочках.

Є. Громак

Бердянск 24

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*