Відкрито перший інклюзивно-ресурсний центр в Чернівецькій області

Відкрито перший інклюзивно-ресурсний центр в Чернівецькій області. ірц, сокиряни, дефектолог, логопед, психолог, clothing, smile, person, floor, woman, footwear, indoor, standing, man, human face. A group of people standing in front of a store

Відкрито перший інклюзивно-ресурсний центр в Чернівецькій області. ірц, сокиряни, дефектолог, логопед, психолог

17 серпня у м. Сокиряни в приміщенні районного центру ранньої реабілітації дітей-інвалідів відкрито перший інклюзивно-ресурсний центр (ІРЦ). Тут виділено 2 кімнати для роботи з дітьми, де облаштовано робочі місця логопеда, дефектолога та психолога.

У заході взяла участь директор Департаменту освіти і науки Оксана Палійчук.

Для ефективного навчання та виховання ІРЦ буде обслуговувати 4971 дитину, а саме: учнів, які навчаються у 19 закладів загальної середньої освіти та виховуються у 6 закладах дошкільної освіти, а також діти раннього віку, які не відвідують дошкільні заклади.

За кошти державної субвенції (200 тис.) закуплено:

1. меблі на суму 16.000 грн.;

2. ноутбуки, планшети, проектор, принтер, сканер, ламінатор – на суму 134.700 грн.;

3. комп’ютерний комплекс для індивідуальних та колективних форм навчально-корекційної та реабілітаційної роботи «Живий звук» на 51.200 грн.

Для навчання діток закуплено також розвивальні ігри, посібники для розвитку логічного мислення, уваги, дрібної моторики, вивчення кольору, форми, розміру, дидактичні ігри, методичні посібники, м’які іграшки за кошти місцевого бюджету та зроблено косметичний ремонт кабінетів (52.300 грн).

Щоб забезпечити руховий режим та задовольнити фізіологічну потребу дитини в русі, підтримувати її працездатність, змонтовано шведську стінку, гірку та замовлено сенсорну доріжку (за спонсорські кошти). Також для дітей облаштовано кімнату соціально-побутового орієнтування, вбиральні, та територію.

Відкрито перший інклюзивно-ресурсний центр в Чернівецькій області. ірц, сокиряни, дефектолог, логопед, психолог

Чернівецька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*