Як працює Арцизький інклюзивно-ресурсний центр в умовах воєнного стану

Як працює Арцизький інклюзивно-ресурсний центр в умовах воєнного стану. ірц, арциз, воєнний стан, особливими освітніми потребами, інклюзивна освіта

Як працює Арцизький інклюзивно-ресурсний центр в умовах воєнного стану. ірц, арциз, воєнний стан, особливими освітніми потребами, інклюзивна освіта

З лютого 2022 року Арцизький ІРЦ розпочав роботу у дистанційному форматі в умовах воєнного стану у зв’язку з чим виникла потреба у збільшенні швидкості інтернету. За сприянням Відділу освіти, молоді та спорту оперативно здійснилося покращення швидкості інтернету, завдяки чому праця у комунальній установі стала ще швидшою та кращою.

Корекційно- розвиткові заняття проводяться на різних онлайн платформах.

Активна робота здійснюється з тимчасово переміщеними особами. Були організовані два рази на тиждень загально-розвиткові заняття для всіх бажаючих діток.

Особливу увагу фахівці приділяють наданню психологічної підтримки у спеціальній консультативній групі «Поради від Арцизького ІРЦ», сторінці «Арцизький ІРЦ» у мережі Facebook, щодо прийомів психологічної саморегуляції при стресі, тривожності, активізації власних ресурсів, приклади ігор з дітьми у бомбосховищі, консультації щодо дій під час сирени, обстрілів тощо.

Щоденно надається методична допомога педагогічним працівникам в онлайн мережах щодо роботи з дітьми з особливими освітніми потребами дистанційно.

Проводяться очно та онлайн засідання команди психолого-педагогічного супроводу для визначення цілей на наступний навчальний рік задля покращення інклюзивної освіти.

Украинская Бессарабия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*