Задля реалізації законних прав та інтересів особливих дітей (ФОТО)

Задля реалізації законних прав та інтересів особливих дітей (ФОТО). іван мунтян, герца, відкриття, заклад, інклюзивно-ресурсний центр, person, orange, clothing, human face, smile, balloon. A group of people standing in front of a mirror posing for the camera

Задля реалізації законних прав та інтересів особливих дітей. іван мунтян, герца, відкриття, заклад, інклюзивно-ресурсний центр

28 грудня 2018 року Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян взяв участь та виступив на урочистій церемонії відкриття комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Герцаївської районної ради. Подібні заклади діють в усіх районах області. Їх головне завдання – надавати якісні освітні послуги дітям та підліткам з особливими потребами.

Керівник крайової представницької влади привітав присутніх на врочистому дійстві педагогів, юних підопічних центру та їхніх батьків з нагоди новорічно-різдвяних свят, побажав їм рясних Божих благословень, здоров’я, щастя, миру та злагоди, успіхів у праці на навчанні.

Іван Мунтян зазначив, що на створення та оснащення центру з різних джерел фінансування було виділено понад 500 тисяч гривень бюджетних коштів. Посадовець висловив упевненість у тому, що висококваліфіковані фахівці новоствореного освітнього закладу докладуть усіх зусиль для того, щоби 60 діток з особливими потребами успішно подолали усі перепони на шляху до здобуття якісної освіти, а також необхідних в житті вмінь та навичок.

Прес-служба обласної ради

Чернівецька обласна рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*