14 черкащан з інвалідністю започаткували власну справу у 2020 році

14 черкащан з інвалідністю започаткували власну справу у 2020 році. черкаси, безробітний, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність

Протягом січня-грудня 2020 року послуги обласної служби зайнятості отримували 3627 безробітних осіб з інвалідністю.

Кількість осіб з інвалідністю, які були працевлаштовані за сприяння обласної служби зайнятості становила 751 особу. На нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю єдиного соціального внеску працевлаштовані 17 осіб з інвалідністю та 14 осіб отримали одноразову допомогу по безробіттю на відкриття власної справи.

Кількість осіб з інвалідністю, залучених до громадських та інших робіт тимчасового характеру становила 228 осіб.

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці осіб з інвалідністю, професійне навчання за направленням служби зайнятості у січні-грудні 2020 року проходило 139 таких безробітних.

Профорієнтація є важливою умовою для професійного самовизначення осіб з інвалідністю. Спеціалісти з профорієнтації здійснюють консультування щодо вибору чи зміни професії, надають рекомендації щодо професійного вибору з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертизи, професійних інтересів, нахилів та здібностей. Профорієнтаційні послуги отримали 3489 безробітних, з числа осіб з інвалідністю.

Станом на 1 січня 2021 року кількість безробітних осіб з інвалідністю становила 1439 осіб, з них 1304 особи отримували допомогу по безробіттю. Кількість вакансій, на які могли бути працевлаштовані особи з інвалідністю (за інформацією роботодавців), становила 32 одиниці.

Відділ статистики та прогнозування ОЦЗ

Черкаський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*