За 8 місяців 2013 року на Дніпропетровщині працевлаштовано 580 інвалідів

1 15 92219753-FD53 1. інвалідів, floor, indoor, furniture, desk, table, chair, wheelchair. A group of people in a room

За 8 місяців 2013 року на Дніпропетровщині вже працевлаштовано 580 інвалідів. Про це повідомив голова облдержадміністрації Дмитро Колєсніков під час селекторної наради з керівниками міст та районів області.

За цей період найбільше інвалідів працевлаштовано у містах Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Орджонікідзе, у Томаківському, Широківському та Дніпропетровському районах.

«Увага до людей з обмеженими фізичними можливостями в нашій країні підкріплюється конкретними справами з боку влади. Кожен житель, який має особливі потреби, отримує від держави грошові виплати, забезпечується необхідним лікуванням. Крім того особлива увага керівництва держави приділяється працевлаштуванню інвалідів. Роботодавці, які створюють додаткові робочі місця для людей з обмеженими фізичними можливостями, отримують спеціальні дотації», – сказав Дмитро Колєсніков.

У рамках реалізації Соціальних Ініціатив Президента України Віктора Януковича роботодавці, які створюють додаткові робочі місця для інвалідів, можуть отримати дотацію для працевлаштування інвалідів за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Дотація може надаватися роботодавцю за умови працевлаштування на строк понад два роки безробітних, які перебували на обліку в державній службі зайнятості. Переваги в отриманні дотації мають роботодавці, які понад установлену законодавством квоту працевлаштовують вагітних жінок, молодь на перше робоче місце, інвалідів та інших безробітних, які не здатні на рівних конкурувати на ринку праці.

Кількість працевлаштованих інвалідів у 2012 році в порівнянні з 2011 роком збільшилась з 606 до 860 чоловік.

Довідка:

У Дніпропетровській області проживає майже 188 тис. осіб з інвалідністю.

Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю ОДА

Дніпропетровська обласна адміністрація

2 реплік к “За 8 місяців 2013 року на Дніпропетровщині працевлаштовано 580 інвалідів”

  1. Евгений :

    Трудоустроенных и работающих-две большие разницы!

  2. Вадим :

    У меня высшее образование. Закончил радиофизический факультет по специальности инженер-системотехник, есть ограничения по физической нагрузке, а мне предлагают работу дворника или уборщика. Вот такое у нас трудоустройство для инвалидов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*