348 осіб з інвалідністю торік знайшли роботу за сприяння служби зайнятості Тернопілля

348 осіб з інвалідністю торік знайшли роботу за сприяння служби зайнятості Тернопілля. тернопілля, працевлаштування, служба зайнятості, інвалід, інвалідність, person, clothing, people, research, chair, furniture. A group of people sitting at a table

У 2016 році послугами обласної служби зайнятості скористались 1022 особи з обмеженою працездатністю. За сприяння служби працевлаштовано 348 інвалідів, з них 294 мали статус безробітного. Про це повідомив директор обласного центру зайнятості Василь Олещук.

110 осіб з інвалідністю проходили професійне навчання, 51 людина брала участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру. Шести безробітним з числа інвалідів виплачено одноразово допомогу по безробіттю для організації підприємництва.

На 01.01.2017 на обліку у місцевих центрах зайнятості перебувало 320 безробітних з обмеженими фізичними можливостями. Для них продовжується пошук підходящої роботи. Проте у працевлаштуванні зазначеної категорії громадян виникають труднощі у зв’язку з тим, що роботодавці переважно створюють для інвалідів робочі місця з низьким рівнем оплати праці.

«Торік послугами центрів зайнятості області скористалися й понад 40 демобілізованих учасників АТО, які мали інвалідність, – зазначив Василь Олещук. – Роботою вдалося забезпечити 9 осіб, у тому числі двом особам ми посприяли започаткувати власну справу, а один атовець працевлаштований після проходження професійного навчання».

Відділ організації сприяння працевлаштуванню ОЦЗ

Тернопільський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*