«Точка дотику». Питання працевлаштування для осіб з інвалідністю

1 11 3 IMG 3405 1 2. інвалідністю

  1 11 3 IMG 3405 1

Київ. З нагоди Міжнародного дня інвалідів Громадська організація «Всеукраїнський Інтеграційний Рух «ВІР в Україну» та Громадська організація «Центр громадянських ініціатив «Ми разом» спільно організували захід, присвячений людям з інвалідністю. Захід відбувся 4 грудня 2015 року з 15:00 до 17.00 у приміщенні Американського дому (вул. М. Пимоненка, 6).

Невеличкий зал, призначений для зустрічей був заповнений повністю. Це у черговий раз доводить: люди з інвалідністю хочуть працювати та бути активними громадянами суспільства. Було декілька спікерів від роботодавців, спікер від державного центру зайнятості, спікер від Міністерства соціальної політики, спікери від громадських організацій.

Серед роботодавців було заплановано представити такі компанії:

– Zest outsourcing. Кадрова компанія (http://www.hr-outsourcing.com.ua/)
– Top Cosmetics (http://topcosmetics.ua/)
– Nestle (http://www.nestle.ua/)
– «БМСЕРВИС» (http://bmservice.com.ua/)
– Юрія Фарм (http://uf.ua/products/)
– Центр Здорового Життя (http://h-life.kiev.ua/)
– «Газтрон – Україна» (http://www.gaztron.com/)
– Adecco (http://www.adecco.ua/ru-ru/default.aspx)

Відбулася презентація попереднього варіанту сайту, на якому буде представлено вакансії для осіб з інвалідністю. Детальніше про захід розповідає Олена Полозок, голова правління громадської організації «Центр громадянських ініціатив «Ми разом»».

«Сьогодні ми організували захід «Точка Дотику». Ми хочемо, щоб люди з інвалідністю, роботодавці, державні службовці побачили і почули один одного.

У нас тут представлено шість роботодавців. Шість роботодавців готові взяти на роботу людей з інвалідністю та створити їм спеціальні умови праці.

Нас відвідали приблизно сто чоловік. Ви можете бачити, що великий зал переповнений відвідувачами. Ми задоволені тим, як пройшов захід. Прийшло дуже багато людей з інвалідністю, які дійсно хочуть працювати. Здобувачі прийшли з готовими резюме і зараз підходять до роботодавців і записуються на співбесіди. Це радує».

  1 11 3 IMG 3410 2

  1 11 3 IMG 3418 3

  1 11 3 IMG 3419 4

Вікторія Антонович

INVAK.INFO

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*