На Одещині Дунайська гідрометеорологічна обсерваторія працевлаштовує осіб з інвалідністю

1 24 1 54010 2. зайнятості

  1 24 1 54010 1

19 лютого у місті Ізмаїл Одеської області служба зайнятості організувала для безробітних, що мають інвалідність, презентацію Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії.

«Дунайська гідрометеорологічна обсерваторія займається науково-дослідницькими роботами – надає гідрологічне прогнозування судохідної частини річки Дунай для 16 пунктів від м. Кінштока (Австрія) до м. Вилкове (Україна). У нас є посади, де можуть працювати люди з обмеженими можливостями – програмісти, техніки-гідрологи, техніки-метеорологи, техніки-океанологи, які займаються обробкою даних на робочому місці. Наразі нам потрібні працівники за спеціальностями технік-гідролог, головний гідролог, кухар, гідролог, інженер-програміст», – зазначила начальник відділу організації робіт та кадрового забезпечення підприємства Ольга Сидорова.

Під час зустрічі безробітним розповіли про умови праці та рівень заробітної плати на підприємстві. Також звернули увагу присутніх, що в обсерваторії постійно оновлюється база кадрового резерву. Тому навіть якщо наразі немає вільних вакансій, безробітний все одно може залишити у кадровій службі своє резюме для подальшого працевлаштування.

«Багаторічна співпраця Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості з Дунайською гідрометеорологічною обсерваторією та іншими роботодавцями району забезпечують ефективний підбір роботи для людей з інвалідністю. Це дало змогу протягом 2015 року працевлаштувати в районі 30 осіб цієї категорії», – зазначив директор Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості Володимир Довгаль.

За підсумками зустрічі всі, хто зацікавився роботою у даній організації, отримали запрошення на співбесіду з керівником.

Одеська обласна служба зайнятості

Державна служба зайнятості України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*