За сприяння центру зайнятості безробітна маріупольчанка з інвалідністю отримала бажану роботу

1 01 2 40493 2. центру зайнятості

  1 01 2 40493 1Наталя Платонова, за освітою інженер транспорту, має стаж роботи понад 22 роки, їй подобається працювати в колективі, але на заваді стала хвороба, що призвела до інвалідності. Саме хвороба змусила залишити роботу в «Маріупольтепломережі», де Наталя працювала останні 5 років оператором котельні. Згідно з висновком медико-соціальної експертної комісії про умови і характер праці та відповідно до індивідуальної програми реабілітації, Наталя може виконувати легку фізичну працю без високих температур, тривалого перебування на сонці, поза контактом з хімічними речовинами та підняття ваги.

При кожному відвідуванні центру зайнятості Наталю ознайомлювали з актуальними вакансіями, заявленими роботодавцями міста для інвалідів, але, маючи 2 групу, їй нелегко було підібрати підходящу роботу. Наталі пропонували пройти перенавчання за рахунок коштів служби зайнятості за професіями, актуальними на ринку праці, але вона відмовилась, пояснюючи, що за станом здоров’я не зможе оволодіти новою професією. Резюме безробітної, за її згодою, було розміщено на порталі «Труд» Державної служби зайнятості.

На початку лютого, під час співбесіди з фахівцем центру зайнятості, Наталя сказала, що бажає працевлаштуватися на роботу без фізичних навантажень, бажано на дому на неповний робочий день. Також вона повідомила, що має первинні навички пошиття одягу. Фахівець зв’язалася з роботодавцем ПАТ «Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча», з’ясувала, що вакансія швачки для осіб з інвалідністю передбачає виконання роботи на дому. Наталя сказала, що це її влаштовує. З 19 лютого жінка працевлаштована. Наталію влаштовує режим роботи на дому.

Маріупольський міський центр зайнятості

Донецька обласна служба зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*