7 громадян з обмеженими можливостями відкрили власну справу

7 громадян з обмеженими можливостями відкрили власну справу. черкаський оцз, безробітний, працевлаштування, професійне навчання, інвалідність, person, sitting, man, laptop, clothing. A person sitting in a chair in front of a laptop

З початку 2019 року соціальними послугами служби зайнятості скористалися понад 1700 безробітних осіб з інвалідністю. За цей період за сприяння фахівців центрів зайнятості та філій Черкаського ОЦЗ працевлаштовані майже 280 осіб.

Також, для підвищення конкурентоспроможності осіб з інвалідністю шляхом підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, відповідно до потреб ринку праці та наявних рекомендацій медико-соціальних експертних комісій, за чотири місяці цього року проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості понад 140 громадян з інвалідністю, з них 111 осіб, після закінчення навчання, працевлаштовані.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено майже 150 безробітних зазначеної категорії.

З початку поточного року 7 безробітних осіб з інвалідністю розпочали власну справу за допомогою служби зайнятості у таких галузях як: надання правової допомоги, організація розважальних заходів, роздрібна торгівля, перукарські послуги та ін.

Відділ організації сприяння працевлаштуванню ОЦЗ

Черкаський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*