17 травня 2016 року, м.Краматорськ. Оголошення про проведення тренінгу для роботодавців з питань працевлаштування та зайнятості осіб з інвалідністю

1 13 4 pracevlashtuvanna 2. інвалідів

  1 13 4 pracevlashtuvanna 1Шановні роботодавці!

Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея інвалідів України» спільно з Української асоціацією фізичної терапії та UCP Wheels for Humanity (США) за підтримки Агентства міжнародного розвитку Уряду США (USAID) реалізують Міжнародний проект «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації».

Проект реалізується в 5 областях України: Львівська, Вінницька, Донецька, Дніпропетровська та Харківська.

В рамках проекту, 17 травня 2016 року, у Краматорську буде проводитися тренінг для роботодавців «Сучасні тенденції у сфері працевлаштування та зайнятості осіб з інвалідністю».

Мета заходу – підвищення поінформованості роботодавців щодо різних аспектів працевлаштування та зайнятості людей з інвалідністю, зміна стереотипів щодо працівників з інвалідністю, сприяння покращенню ситуації на ринку праці для даної групи громадян, ознайомлення з досвідом підприємств різних форм власності у цій сфері.

Запрошуємо директорів підприємств, установ, організацій різних форм власності, фахівців по роботі з персоналом, яких зацікавила зазначена тематика до участі у роботі тренінгу. Захід відбудеться 17.05.2016 в конференц-залі Донбаського міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів за адресою: м. Краматорськ, вул. Машинобудівельників, 32.

Тривалість тренінгу з 10.00 до 15.00. Початок реєстрації 9.30.

Про своє бажання взяти участь у тренінгу просимо повідомити до 15.00 16 травня 2016 року за тел. 050-911-38-34 (Надія Степанівна Поламарчук – координатор проекту по Донецькій області)

Прес-служба НАІУ

Національна Асамблея інвалідів України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*