У січні-травні 2016 року 667 осіб з особливими потребами скористались послугами служби зайнятості Тернопільщини

1 21 5 eb9405ec18499c82aeced7e3dd46e7c5 2. інвалідністю

Державна служба зайнятості надає соціальні послуги усім незайнятим громадянам, в тому числі і особам з інвалідністю, а саме: сприяє таким особам у підборі підходящої роботи відповідно до їх професійних навичок, знань, рекомендацій медико-соціальної експертної комісії та індивідуальної програми реабілітації інвалідів з урахуванням побажань інваліда, проводить професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації безробітних, надає профорієнтаційні та профінформаційні послуги, залучає до участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру, сприяє започаткуванню власної справи.

У січні-травні 2016 року послугами центрів зайнятості Тернопільщини скористались 667 осіб з обмеженою працездатністю.

За сприянням служби зайнятості області 36 осіб з інвалідністю проходили професійне навчання; 22 – брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру. За направленнями базових центрів зайнятості працевлаштовано 130 осіб, з них 107 мали статус безробітного. Одноразово допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності виплачено 5 безробітним з інвалідністю. За станом на 01.06.2016 397-ми безробітним особам з обмеженими фізичними можливостями продовжується пошук підходящої роботи.

Цьогоріч послугами центрів зайнятості Тернопільської області скористались також 25 демобілізованих учасників АТО, які мають інвалідність. З них за направленнями базових центрів зайнятості працевлаштовано 2 особи, в тому числі 1-му атовцю виплачено допомогу по безробіттю для відкриття власної справи, ще 1 особу працевлаштовано після проходження професійного навчання. На 1 червня 20 колишнім воїнам-інвалідам надаються послуги щодо сприяння у працевлаштуванні.

Відділ організації сприяння працевлаштуванню ОЦЗ

Тернопільський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*