Державна служба зайнятості та столичне відділення Фонду соціального захисту інвалідів підписали Меморандум про співпрацю

1 24 4 400641 2. інвалідів

 1 24 4 400641 1

22 червня 2016 року в Києві в. о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Сергій Кравченко та т. в. о. директора Київського міського відділення Фонду соціального захисту інвалідів Хариш Михайло підписали Меморандум про співпрацю та взаємодію.

Метою цього документу є поєднання зусиль, спрямованих на забезпечення гарантій держави щодо зайнятості та працевлаштування інвалідів, реалізації їх прав на соціальний захист, покращення ситуації з дотриманням прав людей з обмеженими фізичними можливостями, підвищення їх соціальної та професійної адаптації, у тому числі звільнених з військової служби або учасників АТО.

«Спільними зусиллями ми можемо забезпечити людей з обмеженими можливостями роботою та організувати для них професійне навчання. У рамках співпраці ми будемо обмінюватись необхідною інформацією, проводити спільні заходи з питань застосування законодавства стосовно професійної реабілітації та зайнятості інвалідів. Також наші пріоритетні напрямки роботи – удосконалення нормативно-правових актів у сферах зайнятості та соціального захисту інвалідів, проведення певних досліджень, участь у різних програмах, зокрема, міжнародних», – зазначив С. Кравченко.

Державна служба зайнятості України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*