“Якість соціальних послуг – якість життя”

1 31 2 64853 2. інвалідністю, інвалідів

 1 31 2 64853 1

26 серпня Миколаївський обласний центр спільно з департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації провів трьохетапний інформаційно-просвітницький захід «Якість соціальних послуг – якість життя». Цей захід організовано з метою – привернути увагу представників органів влади, партнерів соціальної сфери, які опікуються соціальним захистом людей з обмеженими фізичними можливостями та роботодавців до проблеми зайнятості цієї категорії населення, а також сприяти формуванню активної поведінки на ринку праці самих громадян з інвалідністю.

Відкриваючи захід, в.о. голови облдержадміністрації В’ячеслав Бонь подякував обласній службі зайнятості, громадським організаціям інвалідів, соціальним партнерам служби зайнятості за організацію заходу. Він зазначив: «Така робота дуже важлива для людей з інвалідністю, зокрема для інвалідів АТО, які забезпечили ціною свого здоров’я, можливість сьогодні жити і працювати в нашій області під мирним небом».

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко висловила підтримку другого етапу нового спільного проекту Миколаївської громадської організації «Української організації інвалідів АТО», Миколаївської обласної служби зайнятості та місцевих органів влади – Бізнес-інкубатор «Друге дихання», ініціатором якого виступив голова організації, миколаївський активіст Ілля Шполянський. Учасники цього проекту можуть пройти навчання і отримати гранд на відкриття або розвиток власного бізнесу. Вона зазначила, що служба зайнятості веде активну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед безробітних – учасників АТО, інвалідів І II групи і внутрішньо переміщених громадян з метою залучення їх до участі в цьому проекті для отримання нових можливостей власної професійної реалізації.

Під час презентації роботи Центрального районного центру зайнятості м.Миколаєва під гаслом «Служба зайнятості відкрита для всіх та кожного» учасники заходу ознайомилися з послугами, які служба зайнятості надає людям з обмеженими можливостями. Директор обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько акцентував увагу на тому, що Миколаївська область одна з перших запровадила проект «Відеорезюме». Суть проекту в тому, що кожен шукач роботи, в тому числі й особа з інвалідністю, може самостійно або за допомогою співробітників будь-якого центру зайнятості записати відеорезюме. А фахівці служби зайнятості направляють це відео роботодавцям, викладають на офіційних порталах служби зайнятості та на сторінках у соціальних мережах, що збільшує шанси знайти підходящу роботу. Також Дмитро Оборонько анонсував новий сервіс служби зайнятості – «On-line-співбесіда з роботодавцем». «Ця послуга передбачає спілкування безробітного і представника роботодавця в режимі відеоконференції безпосередньо з центру зайнятості, що буде зручно і для людей з інвалідністю, яким важко пересуватися по місту в пошуках роботи», – підкреслив директор ОЦЗ.

В рамках заходу також проходив ярмарок вакансій, на якому було представлено більше 1250 вакансій, у тому числі близько 120 – для людей з інвалідністю. Ярмарок відвідали понад 100 осіб з числа зазначеної категорії громадян.

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи

Миколаївський обласний центр зайнятості +ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*