Бажання працювати перемагає все

Завдяки прагненню знайти роботу та спільним зусиллям особистих консультантів Дніпровської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості, Роман, який має групу інвалідності, знайшов гідну роботу та успішно працевлаштувався на посаду менеджера

Кожна людина шукає власний шлях до самореалізації. І люди з інвалідністю – не виключення. Для такої категорії осіб трудова реабілітація – одна з основних цілей у житті.

«Головна мета фахівців служби зайнятості у роботі з особами з інвалідністю, окрім допомоги з пошуком роботи – надати психологічну та моральну підтримку», – зазначають у Дніпропетровському обласному центрі зайнятості.

До Дніпровської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості 8 листопада 2018 року звернувся Роман. Через погіршення стану здоров’я йому встановили групу інвалідності з грудня 2018 року, але цей факт не став на заваді у працевлаштуванні.

Після проходження процедури профілювання фахівці служби зайнятості встановили шукачу роботи профільну групу та запропонували перелік заходів та послуг сприяння працевлаштуванню.

Під час перебування на обліку Роман активно відвідував семінари з техніки пошуку роботи, отримував профконсультаційні та профінформаційні послуги, а також відвідував роботодавців.

Прагнення знайти роботу та допомога служби зайнятості дала свій результат – завдяки тісній співпраці безробітної особи з фахівцями служби зайнятості він працевлаштувався на посаду менеджера до ТОВ «КОМПАНІЯ «АЛЬБІОН» з 22 січня 2019 року.

«Я дуже вдячний фахівцям служби зайнятості за корисні поради та допомогу – вони дали мені можливість влаштуватися на гідну роботу і самореалізуватися», – повідомив Роман.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*