Без обмежень: у Кропивницькому відбувся ярмарок вакансій для громадян з інвалідністю

Без обмежень: у Кропивницькому відбувся ярмарок вакансій для громадян з інвалідністю. кропивницький, роботодавець, центр зайнятості, ярмарок вакансій, інвалідність, person, clothing, indoor, human face, ceiling, woman, man, people, group, several. A group of people sitting at a table

Без обмежень: у Кропивницькому відбувся ярмарок вакансій для громадян з інвалідністю. кропивницький, роботодавець, центр зайнятості, ярмарок вакансій, інвалідність

У рамках Всеукраїнської Декади зайнятості для людей з інвалідністю фахівцями Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості проведено Ярмарок вакансій, що спрямований на реалізацію людьми з інвалідністю права на трудову діяльність.

У заході взяли участь підприємства міста Кропивницького, що мають потребу в працівниках, серед них: КП «ПВК Геркон», ТОВ «Ноксен», РУР «ГУП С.А.», ТДВ «Інтерресурси», КЗ «Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.Л.Кропивницького», ПОГ «Кропивницьке учбово-виробниче підприємство українського товариства глухих», ПАТ КШФ «Зорянка», ТОВ «ТД Агроліга», ТОВ «Мрія Є», ТОВ «Придніпровський олійноекстракційний завод», КП «Елегант-М», ПП «Рубіж-Україна-В», ПП «Центр-Еліт», ПП «Компанія Росток Агро».

Під час заходу всі бажаючі мали змогу ознайомитись із умовами праці та її оплати; знайти прийнятні робочі місця; пройти співбесіди з представниками роботодавців; отримати консультації фахівців міськрайонного центру зайнятості щодо того, як зорієнтуватися на ринку праці, ефективно шукати роботу та презентувати себе роботодавцям.

Фахівці міськрайонного центру зайнятості розповіли учасникам ярмарку про можливості доступу до джерел інформації служби зайнятості. Серед них – опис професій, буклети, листівки, довідники, перелік рекомендованих навчальних закладів та професій із урахуванням медичних показань, паспорти підприємств тощо.

Відвідувачам ярмарку вакансій, які зацікавилися запропонованою роботою, представники роботодавців КП «ПВК Геркон», ТОВ “ТД Агроліга”, ТОВ “Мрія Є”, ТОВ “Придніпровський олійноекстракційний завод”, «Рубіж-Україна-В», КП «Елегант-М», ПП «Центр-Еліт», ПП «Компанія Росток Агро» призначили зустрічі безпосередньо на підприємствах для більш детального ознайомлення з умовами та характером майбутньої роботи.

Головною метою заходу було допомогти громадянам з інвалідністю знайти собі роботу, а роботодавцям у підборі працівників на вільні робочі місця.

Без обмежень: у Кропивницькому відбувся ярмарок вакансій для громадян з інвалідністю. кропивницький, роботодавець, центр зайнятості, ярмарок вакансій, інвалідність

Яна Шевченко, начальник відділу взаємодії з роботодавцями
Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*