Благодійний фонд АІК розпочинає новий проєкт “ПРАЦЮЙ!”

Благодійний фонд АІК розпочинає новий проєкт “ПРАЦЮЙ!”. благодійний фонд аік, працевлаштування, проєкт працюй!, роботодавець, інвалідність

Благодійний фонд АІК розпочинає новий проєкт “ПРАЦЮЙ!”. благодійний фонд аік, працевлаштування, проєкт працюй!, роботодавець, інвалідність

Доступ до навчання та працевлаштування завжди було must have діяльності нашої організації, адже воно є чи не основним на шляху до самостійного життя.

Зараз питання працевлаштування стало ще більш важливим, адже з початком повномасштабного військового вторгнення росії, кількість людей з інвалідністю в Україні зростає. За деякими даними, за рік війни людей з інвалідністю побільшало орієнтовно на 27 тисяч.

Ми постійно отримуємо запити від людей з інвалідністю на потребу в працевлаштуванні. В той же час, до нас звертаються роботодавці з актуальними вакансіями, які прагнуть мати у своїх командах людей з інвалідністю. Тож, перед нами постало завдання – налагодити процес швидкої комунікації між роботодавцем та пошукачем роботи.

Наступні півроку ми будемо працювати над створенням ресурсу, місією якого буде – допомогти роботодавцям і людям з інвалідністю знайти один одного для покращення життя українців з інвалідністю і ситуації з працевлаштуванням в Україні.

Крім того, ми готуємо низку корисних заходів, залучаємо цікавих спікерів, які ділитимуться своїми експертними порадами в сфері зайнятості і самореалізації, а також ділитимемось успішними кейсами.

Більше деталей – вже скоро…

Підписуйтеся на наші сторінки в соціальних мережах, аби не пропустити новини про початок роботи проєкту:

“ПРАЦЮЙ!” з нами!

Проєкт реалізується Благодійним фондом АІК (Асоціація Інклюзивної Країни) за фінансовою підтримки Abilis Foundation.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*