Богдана Тимощук: Кар’єра й інвалідність. Неможливе можливо? (ВІДЕО)

Богдана Тимощук: Кар’єра й інвалідність. Неможливе можливо? (ВІДЕО). богдана тимощук, кар'єра, обмеженими можливостями, працевлаштування, інвалідність, person, human face, screenshot, indoor, clothing, woman. A woman smiling for the camera

Богдана Тимощук: Кар’єра й інвалідність. Неможливе можливо?. богдана тимощук, кар'єра, обмеженими можливостями, працевлаштування, інвалідність

Довідки, медкомісії та довга адаптація – правила, створені нібито для захисту людей з інвалідністю, іноді стають важким бар’єром для кар’єри мрії та взагалі працевлаштування. Кар’єра й інвалідність: неможливе можливе? Як знайти роботу людині з обмеженими можливостями та хто може їм допомогти?

Гість програми — Богдана Тимощук, багатодітна мама, член правління ВБФ «Даун Синдром».

На жаль, наша країна не готова і відмахується від будь якої людини, яка або народилася з особливостями, або придбала їх впродовж свого життя, стверджує пані Богдана.

«В Европе поддержка человека-инвалида начинается с момента рождения и человек сопровождается на протяжении всей жизни. У нас не так. У нас даже нет связи между роддомом и поликлиникой, поликлиникой и садом. Министерства вообще работают разрозненно. Каждое отвечает за свою часть работы, и ему нет дела до того, что будет за границами его ответственности», — розповіла Богдана Тимощук.

Про що ще говорили у «Відкритій студії» — дивіться запис програми на YouTube.

Черноморская телерадиокомпания

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*