Будь-яка робота почесна: на Новомиргородщині успішно працевлаштовуються безробітні з інвалідністю

Будь-яка робота почесна: на Новомиргородщині успішно працевлаштовуються безробітні з інвалідністю. новомиргородщина, безробітний, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність

Люди не завжди розуміють та цінують те, що життя – великий дар від природи. Бачити як просинається сонце, милуватись барвами природи, чути голоси рідних, – маючи ці дари, ми часто нарікаємо на життя та скаржимося на щоденні негаразди. При цьому навіть не замислюємося, що часто наші проблеми – дріб’язок, не вартий уваги.

Тим часом, поряд з нами є люди, які все це цінують, не зневірилися, а прагнуть бути повноцінними членами суспільства. Чи з однією такою людиною, які своїм прикладом надихають інших відчувати життя, і доводиться зустрічатися фахівцям служби зайнятості.

Наприклад, Анатолій Миколайович, який проживає у м. Новомиргород, понад 20 років працював інженером електрозв’язку у ВАТ «Укртелеком», останні п’ять років – електрослюсарем на ТОВ ВКФ «Велта». На цих посадах цілком віддавався роботі, завжди проявляв ініціативу та був активним, але значне погіршення зору стало перешкодою повноцінно працювати. Довелося звільнитися.

Життєлюбність Анатолія Миколайовича та нестримне бажання працювати не давали йому спокою і він наполегливо продовжував шукати прийнятні варіанти роботи. Самостійні пошуки, позитивних результатів не дали, тому чоловік, не довго думаючи, вирішив за допомогою у працевлаштуванні звернутися до Новомиргородської районної філії обласного центру зайнятості.

Вже перебуваючи на обліку в службі зайнятості як безробітний, він старанно відвідував семінари, прислухався до порад, які надавали фахівці, тому що головним для нього було – знайти роботу. Під час співбесіди з кар’єрним радником пан Анатолій повідомив про те, що він має бажання знайти просту та некваліфіковану роботу у будь-якій галузі.

На одному з міні-ярмарок вакансій, що проходив у районній філії, безробітний зацікавився вакантною посадою підсобного робітника у комунальному підприємстві «Новомиргородський міський ринок». Анатолій Миколайович вирішив спробувати, у результаті чого отримав направлення на працевлаштування.

Сьогодні чоловік наводить лад на території ринку та на прилеглій до нього території, слідкує за порядком біля кожного торгівельного ряду. Кредо чоловіка: «Порядок скрізь –понад усе!».

«Кожна професія важлива й потрібна. Потрібні кухарі, лікарі, вчителі та й прибиральники необхідні. Адже хтось же має доглядати за місцями відпочинку, масової торгівлі, слідкувати, щоб скрізь була чистота, яка радувала б око», – говорить Анатолій.

За словами чоловіка на ринок приходять різні люди: і ввічливі, і не дуже. «Якщо доводиться спілкуватися, потрібно бути готовим до різних ситуацій, у тому числі й до конфліктних. Але до усього можна звикнути, якщо любиш те, що робиш», – ділиться чоловік.

Не затримався на обліку в службі зайнятості і його земляк Іван Васильович, який тривалий час працював в ПП «Будсервіс-А» мулярем. Проте, отримання інвалідності не дало йому можливості працювати надалі за цією професією. Після звернення до районної філії він одразу був працевлаштований робітником з комплексного обслуговування й ремонту будинків Новомиргородського центру дитячої та юнацької творчості. «Я для себе вирішив, що краще працювати, аніж відсиджуватися на лавах безробітних. Умови праці цілком влаштовують, адже отримую гідну заробітну плату, позитивне спілкування як з людьми так і з природою», – говорить Іван Васильович.

Ці чоловіки своїм прикладом демонструють віру в себе, в свої сили, показують рішучість та результати наполегливого пошуку роботи.

Відділ інформаційної роботи Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*