Черкаський роботодавець пропонує роботу для осіб з інвалідністю

Черкаський роботодавець пропонує роботу для осіб з інвалідністю. vegaаuto education, андрій пономаренко, черкаси, роботодавець, інвалідність

Черкаський роботодавець пропонує роботу для осіб з інвалідністю. vegaаuto education, андрій пономаренко, черкаси, роботодавець, інвалідність

Нещодавно у Черкаському міському центрі зайнятості відбулася презентація роботодавця – підприємця Андрія Пономаренка за участю 31 пошукача роботи, які мають інвалідність. Також на захід було запрошено директорку Черкаського обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів Ольгу Хоменко.

Підприємець cтворив унікальну платформу «VegaАuto Education», що дозволяє ефективно навчатися і комфортно працювати віддалено та отримувати гідну заробітну плату за виконану роботу. Для того, щоб збільшити коло можливостей, в першу чергу, для осіб з інвалідністю та людей з маломобільних груп, у платформі адаптували процес навчання і подальшої роботи до максимально можливого рівня інклюзивності.

Роботодавець пропонує послуги з професійного підбору деталей до автомобілів, має більше 10-ти років досвіду успішної роботи на ринку праці і пропонує охочим, в першу чергу, особам з інвалідністю, здобути необхідні знання шляхом дистанційного навчання.

Курс навчання «VegaАuto Education» складається з 10 блоків. Рекомендований термін опрацювання програми курсу 4-5 тижнів. Навчання для осіб з інвалідністю безкоштовне.

Під час зустрічі Ольга Хоменко поінформувала учасників про додержання роботодавцями законодавства про працю при працевлаштуванні осіб з інвалідністю та розповіла про особливості працевлаштування цієї категорії громадян.

За совами директорки Черкаського міського центру зайнятості Оксани Щербак, цей проєкт дає можливість людям з інвалідністю працювати і реалізовувати себе віддалено, в максимально зручних умовах, отримуючи за реально виконану роботу конкурентний дохід, а роботодавцю – отримати мотивованих, кваліфікованих робітників.

Сподіваємося, що проведений захід сприятиме вирішенню питань соціального захисту, адаптації у суспільстві, підвищенні конкурентоспроможності на ринку праці та легального працевлаштування осіб з інвалідністю, підвищенню їх мотивації до праці.

«Діловий регіон»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*