Чи є у Тернополі робота для людей з особливими потребами?

Чи є у Тернополі робота для людей з особливими потребами?. тернопіль, обмеженими фізичними можливостями, особливими потребами, робота, інвалідність, indoor, person, laptop, computer, table, computer keyboard, desk, working. A man using a laptop computer sitting on top of a desk

Чи є у Тернополі робота для людей з особливими потребами?. тернопіль, обмеженими фізичними можливостями, особливими потребами, робота, інвалідністьНині на обліку у центрах зайнятості краю перебуває понад 320 безробітних з обмеженими фізичними можливостями. Знайти підходящу роботу їм набагато складніше, ніж звичайним жителям краю. Відтак тернопільських підприємців просять по-можливості працевлаштовувати їх.

Тернополянин Іван Бойко має проблеми із зором. Чоловік каже, що вижити на одні державні виплати нині нереально. Відтак доводиться шукати роботу. «Вже кілька місяців шукаю роботу. Вакансій, які б мені підходили, дуже мало. Та й зарплата мізерна. Тому перебиваюся тимчасовими заробітками».

За рік служба зайнятості Тернопільщини працевлаштувала майже 350 безробітних з інвалідністю, аналогічна кількість наразі шукає роботу. 110 осіб з інвалідністю пройшли професійне навчання. «Шести особам з особливими потребами виплатили одноразову допомогу по безробіттю для відкриття власної справи. Наразі у центрах зайнятості краю перебуває ще близько 320 безробітних з обмеженими фізичними можливостями. Також вдалося знайти роботу ще для 40 демобілізованих учасників АТО з групою інвалідності», – повідомляють в обласному центрі зайнятості.

Непросто знайти роботу на Тернопільщині і переселенцям зі Східної України. У центрі зайнятості пропонують зайнятися перекваліфікацією.

“За Збручем”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*