Декілька кроків від безробіття до успіху для осіб з інвалідністю

Декілька кроків від безробіття до успіху для осіб з інвалідністю. синельниківський район, безробітний, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність, person, computer, classroom, indoor, clothing, human face, laptop, library, working, office building. A person sitting at a table using a laptop

Декілька кроків від безробіття до успіху для осіб з інвалідністю. синельниківський район, безробітний, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність

Започаткувати власну справу за допомогою служби зайнятості вирішив Сергій Нарівський, мешканець Синельниківського району. Чоловік має інвалідність ІІІ групи у зв’язку з хворобою опорно-рухового апарату, однак допомога фахівців та власна наполегливість допомогли започаткувати успішний бізнес у сфері надання послуг з комп’ютерного сервісу «Швидка комп’ютерна допомога»

Люди з інвалідністю являють собою великий потенціал, який у більшій мірі не використовується, вони можуть вносити суттєвий внесок у розвиток національної економіки, їх працевлаштування дозволяє кожному відчути себе потрібним суспільству.

У серпні 2018 року до Синельниківської міськрайонної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні звернувся Сергій Нарівський, який має інвалідність ІІІ групи в зв’язку з хворобою опорно-рухового апарату. Маючи базову вищу освіту за спеціальністю «Фінанси та кредит», досвід роботи на посаді державного службовця, Сергій опинився без роботи. Ситуацію ускладнювало ще й те, що він проживає у сільській місцевості, де шансів знайти роботу у рази менше ніж у місті. Відповідно до Індивідуальної програми реабілітації чоловіка, доступними за станом здоров’я видами професій та спеціальностей були секретар, діловод, комп’ютерний технік.

Участь у семінарі з підприємницької діяльності «Від бізнес-ідеї до власної справи» підштовхнула безробітного на ідею зайнятися підприємницькою діяльністю, але не вистачало знань у складанні бізнес-плану.

Вирішити цю проблему допомогло навчання за направленням служби зайнятості у Дніпропетровському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ, під час якого чоловік відмінно захистив свій бізнес-план та переконав членів комісії у доцільності організації підприємницької діяльності на тему: «Швидка комп’ютерна допомога».

Сам Сергій зізнався: «Започаткувавши власну справу у сфері надання послуг з комп’ютерного сервісу, я повернувся до своїх давніх мрій та задумів. Крім того, цей вид діяльності дає мені можливість самому регламентувати графік роботи, час відпочинку і навантаження, що досить суттєво для громадянина моєї категорії».

З метою залучення безробітних людей з інвалідністю до підприємницької діяльності Синельниківська міськрайонна філія Дніпропетровського обласного центру зайнятості організовує зустрічі з успішними підприємцями, які, свого часу, скористалися такою послугою служби зайнятості, як одноразова виплата допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*