До Міжнародного дня людей з інвалідністю на Христинівщині проведено вебінар з пошукачами роботи

До Міжнародного дня людей з інвалідністю на Христинівщині проведено вебінар з пошукачами роботи. христинівщина, вебінар, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність

До Міжнародного дня людей з інвалідністю на Христинівщині проведено вебінар з пошукачами роботи. христинівщина, вебінар, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність

До Міжнародного дня людей з інвалідністю, який відзначається щороку 3 грудня фахівці Христинівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості провели вебінар щодо сприяння працевлаштуванню людей з інвалідністю, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці та залучення до активного суспільного життя.

Задля безпеки в умовах пандемії, захід проведено в онлайн режимі, участь у якому взяли 6 пошукачів роботи.

Фахівчиня з профорієнтації Олена Колісник ознайомила учасників із можливостями служби зайнятості щодо надання допомоги та підтримки осіб з інвалідністю.

«Для вирішення питань працевлаштування осіб з інвалідністю фахівці районної служби зайнятості проводять постійну цілеспрямовану роботу: забезпечують надання всього комплексу послуг з професійної орієнтації, реабілітації та працевлаштування осіб з інвалідністю. До кожної такої особи застосовується індивідуальний підхід», – відмітила Олена Колісник.

У ході вебінару обговорили також і проблеми, що виникають під час пошуку роботи та розглянули можливості успішного працевлаштування.

Фахівці служби зайнятості з розумінням ставляться до питань реабілітації та працевлаштування осіб з інвалідністю, тому і надалі надаватимуть їм визначені законодавством послуги.

Довідково: за 11 місяців поточного року із 64 людей з інвалідністю, що перебували на обліку в Христинівській районній філії, 19 – працевлаштовані. Всі особи зазначеної категорії отримали профорієнтаційні послуги.

Христинівська районна філія ОЦЗ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*