До працевлаштування людей з інвалідністю – особлива увага служби зайнятості

До працевлаштування людей з інвалідністю – особлива увага служби зайнятості. запорізька область, працевлаштування, служба зайнятості, інвалід, інвалідність, indoor, floor, person, furniture, desk. A group of people sitting at a desk

До працевлаштування людей з інвалідністю – особлива увага служби зайнятості. запорізька область, працевлаштування, служба зайнятості, інвалід, інвалідністьІнваліди як соціально та професійно найуразливіша верства населення потребують особливого підходу у виборі професії, побудові професійної кар’єри, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, тому питання надання соціальних послуг людям цієї категорії постійно знаходяться у центрі уваги Запорізької обласної служби зайнятості.

Фахівці центрів зайнятості Запорізької області всебічно допомагають вирішити питання працевлаштування людей з інвалідністю. Для них проводяться ярмарки та міні – ярмарки вакансій, семінари та зустрічі з роботодавцями, різноманітні презентації професій та курсів навчання, «Дні відкритих дверей для громадян з інвалідністю».

Окрім цього особам з особливими потребами надаються індивідуальні консультації, спрямовані на підвищення поінформованості щодо їхнього соціального захисту та впевненості у власних силах.

– Кожній особі з інвалідністю протягом перебування на обліку в центрі зайнятості забезпечується надання адресної допомоги та сприяння в працевлаштуванні, враховуючи рівень медичної та трудової реабілітації, а також попит підприємств, установ та організацій області на робочу силу, – зазначила директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

За п’ять місяців поточного року в Запорізькій області працевлаштовано 290 інвалідів, у тому числі 134 громадянина цієї категорії брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

У ситуації обмеженої кількості вакансій фахівці центрів зайнятості орієнтують безробітних на самозайнятість. За січень-травень 2017 року троє осіб з інвалідністю отримали одноразову виплату для започаткування підприємницької діяльності. За словами фахівців, це чудова можливість для шукачів роботи з вадами здоров’я реалізувати свій професійний потенціал та бути потрібними суспільству.

Професійне навчання інвалідів є однією з важливих складових стратегії надання рівних можливостей для їх працевлаштування.

Протягом п’яти місяців 2017 року за направленням служби зайнятості області проходили професійне навчання 113 безробітних осіб з інвалідністю.

За січень-травень 2017 року послугами центрів зайнятості Запорізької області скористалися 47 демобілізованих учасників АТО, які мають інвалідність, з них за направленнями центрів зайнятості працевлаштовано вісім осіб, у тому числі трьом виплачено допомогу по безробіттю для відкриття власної справи.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Запорізька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*