До успіху без бар’єрів: інваліди Новомиргорода вчились ставати успішними

До успіху без бар’єрів: інваліди Новомиргорода вчились ставати успішними. новомиргород, рекомендація, семінар, центр зайнятості, інвалідність, indoor, person, floor, clothing, furniture, man, table, scene, people, group. A group of people sitting at a table

До успіху без бар’єрів: інваліди Новомиргорода вчились ставати успішними. новомиргород, рекомендація, семінар, центр зайнятості, інвалідністьДнями, фахівці Новомиргородського районного центру зайнятості, у рамках Місячника сприяння зайнятості осіб з інвалідністю, провели профконсультаційний захід для осіб з особливими потребами.

На сьогоднішній день, деякі підприємства особливо акцентують увагу на пошуці співробітників з інвалідністю, оскільки бачать у них більш відповідальних працівників для певних вакансії. У таких випадках, у вакансіях одразу вказується, що роботодавці пропонують роботу для інвалідів. Тож це дає високу ймовірність того, що роботодавець поцікавиться, як створити оптимальні умови для особи з інвалідністю на робочому місці.

Учасники семінару обмінялися досвідом з пошуку роботи, аналізували причини, через які їм не вдалося знайти роботу, а також визначали способи їх усунення. Обговорювали професійні цілі та шляхи їх реалізації.

Під час заходу, фахівці Новомиргородського районного центру зайнятості надавали рекомендації щодо того, як готуватись до співбесіди з роботодавцем та щодо складання резюме.

В. Удовіцька, провідний фахівець з питань зайнятості Новомиргородського районного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*