До житлово-експлуатаційних організацій Кропивницького потрібні 20 працівників

До житлово-експлуатаційних організацій Кропивницького потрібні 20 працівників. жео, кропивницький, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність

За інформацією обласного центру зайнятості, житлово-експлуатаційні організації (ЖЕО) Кропивницького потребують 20 працівників за професіями різного спрямування.

Зокрема, у одному з ЖЕО обласного центру пропонують роботу на 0, 5 ставки юристові. До обов’язків працівника входить участь у розробці та здійсненні заходів, спрямованих на дотримання господарського, трудового, житлового та іншого законодавства, організація та ведення претензійної роботи, надання консультацій, висновків, довідок з правових питань, що виникають у діяльності комунального підприємства. Кандидати на посаду повинні мати стаж роботи за спеціальністю від 3 років та навички роботи з ПК. Посада призначена для працевлаштування осіб з інвалідністю. Заробітна плата: 4419 грн.

Для прибирання прибудинкових територій житлових будинків потрібні 5 двірників. Робочий день: понеділок–п’ятниця (з 6:00 до 14:00), субота (з 6:00 до 11:00). Без вимог до стажу роботи. 2 з 5 вакансій призначені для працевлаштування осіб з інвалідністю. Заробітна плата за усіма вакансіями: 5000 грн.

Запрошують на роботу до ЖЕО Кропивницького 4 слюсарів-сантехніків. Завдання: ремонт та обслуговування внутрішньобудинкових систем житлових будинків (системи водопостачання, водовідведення, теплопостачання). Вимоги: знання внутрішньобудинкових систем житлових будинків та стаж роботи за професією від 1 року. Заробітна плата за усіма вакансіями: 5829 грн. За однією вакансією, яка призначена для працевлаштування осіб з інвалідністю, можливі доплати до 8000 грн за результатами роботи.

З метою виконання зварювальних робіт при ремонті та заміні трубопроводів у підвальних та житлових приміщеннях житлових будинків (системи водопостачання, водовідведення, теплопостачання) потрібні 3 електрогазозварника. Серед вимог: знання внутрішньо-будинкових систем житлових будинків та стаж роботи за професією від 1 року. При прийомі на роботу проходження медичного огляду. Заробітна плата за усіма вакансіями: 6629 грн.

Для ремонту та улаштування покриття дахів запрошують на роботу 3 покрівельників рулонних покрівель та покрівель із штучних матеріалів. Вимоги до претендентів: стаж роботи за професією від 1 року. Заробітна плата за усіма вакансіями: 5829 грн.

ЖЕО Кропивницького потребують й двох електромонтерів з експлуатації розподільних мереж для технічного обслуговування та поточного ремонту внутрішньо-будинкових електричних мереж та електрощитових житлових будинків. Вимоги до претендентів: наявність допуску для роботи під високою напругою до 1000 В та стаж роботи за професією від 1 року. При прийомі на роботу проходження медичного огляду. Одна з вакансій призначена для працевлаштування осіб з інвалідністю. Заробітна плата за обома вакансіями: 6629 грн.

Також для проведення ремонтних робіт в житлових будинках і зведення цегляних конструкцій потрібні по одному мулярові та штукатурові. Вимоги до претендентів: стаж роботи за професією від 1 року. Заробітна плата за обома вакансіями: 5829 грн.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості.

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*