Долаючи бар’єри: на Кіровоградщині інваліди мають можливість перекваліфікуватись

Долаючи бар’єри: на Кіровоградщині інваліди мають можливість перекваліфікуватись. світловодськ, працевлаштування, самореалізація, центр зайнятості, інвалідність, indoor, person. A group of people in a room

Долаючи бар’єри: на Кіровоградщині інваліди мають можливість перекваліфікуватись. світловодськ, працевлаштування, самореалізація, центр зайнятості, інвалідність

Одним із найважливіших завдань у роботі фахівців Світловодського міськрайонного центру зайнятості є допомога громадянам з інвалідністю у працевлаштуванні. Під впливом багатьох факторів, серед яких є невпевненість у собі, вплив суспільства, почуття непотрібності, людина з обмеженими фізичними можливостями втрачає можливості для самореалізації.

Віктор Васильович є запереченням усіх вищезазначених тез. Цілеспрямований, активний, організований – саме так можна охарактеризувати цього чоловіка.

Віктор Васильович тривалий час працював водієм. Внаслідок погіршення стану здоров´я, йому довелося попрощатися з цією професією. «Після звільнення, спочатку спробував здійснити пошук роботи власними силами, – ділиться думками Віктор Васильович, – На жаль, реалії сьогодення невтішні – самостійний пошук результатів не дав. Тому і вирішив по допомогу у працевлаштуванні звернутися до Світловодського міськрайонного центру зайнятості».

Звернувшись до міськрайонного центру зайнятості по допомогу в працевлаштуванні, чоловік став учасником різноманітних інформаційно-довідкових заходів, де здобув навички самопрезентації.

Як результат, чоловіка було направлено на проходження співбесіди з роботодавцем у ТОВ «Світловодський маслосирзавод», де він дізнався про вільні робочі місця, умови праці, заробітну плату та соціальні гарантії. В результаті колишній водій успішно працевлаштувався за професією контролер.

Д. Щербинок, провідний фахівець з питань зайнятості відділу організації працевлаштування населення Світловодського міськрайонного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*