Допомагаємо людям з інвалідністю

Допомагаємо людям з інвалідністю. новомиргород, працевлаштування, психологічна підтримка, центр зайнятості, інвалідність, person, man, clothing, computer. A man with a bicycle in front of a laptop

Новомиргородський районний центр зайнятості приділяє значну увагу роботі в плані надання адресних соціальних послуг особам з інвалідністю, що спрямована на підвищення у них мотивації до праці, підбір роботи з урахуванням рекомендацій медико-соціальних експертних комісій, наявних у інваліда кваліфікації, знань тощо.

З цією метою спеціалісти центру зайнятості, застосовуючи в роботі з даною категорією клієнтів індивідуальний підхід, не лише допомагають їм визначити оптимальні шляхи працевлаштування, а й надають психологічну підтримку. У січні поточного року за сприяння центру зайнятості працевлаштовано 3 особи з числа громадян з інвалідністю.

Зокрема, пану Михайлу знайти самотужки підходящу роботу не вдалося. Втративши надію, він звернувся до районного центру зайнятості по допомогу в пошуку роботи.

Отримавши відповідні інформаційні, консультаційні послуги та поради фахівців щодо успішної співбесіди з працедавцем, чоловік був прийнятий на роботу в ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «Велта».

Сьогодні Михайло працює диспетчером, відчуває себе потрібним та впевненим у завтрашньому дні.

О. Федорова, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Новомиргородського районного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*