Допомога спільними зусиллями

Допомога спільними зусиллями. черкаси, працевлаштування, семінар, інвалід, інвалідність, wheel, wheelchair, bicycle wheel, tire, bicycle, bike, weapon, gun. A person sitting on a bicycle

Днями за ініціативи Черкаської обласної всеукраїнської організації інвалідів «Союз організації інвалідів України» відбувся семінар для осіб з інвалідністю на тему «Активізація роботи щодо забезпечення та виконання прав людей з інвалідністю».

В роботі семінару взяли участь представники Черкаського обласного центру зайнятості, обласного відділення Фонду захисту інвалідів в Черкаській області, управління Пенсійного фонду України в Черкаській області, Департаменту соціального захисту населення в Черкаській області, Департаменту охорони здоров’я м. Черкаси, районних громадських організацій інвалідів.

На засіданні обговорили питання щодо трудової реабілітації інвалідів. Учасники заходу ознайомилися з послугами, які надає Державна служба зайнятості особам з інвалідністю для розширення можливостей їх працевлаштування та новітніми формами роботи служби. Зокрема присутніх ознайомили з роботою сервісної системи «Електронна черга реєстрації безробітних» на сайті Державної служби зайнятості.

За допомогою даного сервісу клієнт служби зайнятості має змогу самостійно, не витрачаючи зайвого часу, без попереднього відвідування центру, записатися на індивідуальний прийом.

Учасники заходу висловили одностайну думку про те, що надання соціальних послуг особам з вадами здоров’я значно ефективніше, якщо воно здійснюється у співпраці з соціальними партнерами. Лише спільними зусиллями вдасться реалізувати заходи, спрямовані на повернення цієї верстви населення до трудового життя.

За інформацією Черкаського ОЦЗ

Прес-служба ОДА

Черкаська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*