«Іди і роби»: у Рівному реалізовують унікальний проєкт для людей з інвалідністю (ВІДЕО)

«Іди і роби»: у Рівному реалізовують унікальний проєкт для людей з інвалідністю (ВІДЕО). іди і роби, рівне, проєкт, служба зайнятості, інвалідність

«Іди і роби»: у Рівному реалізовують унікальний проєкт для людей з інвалідністю. іди і роби, рівне, проєкт, служба зайнятості, інвалідність

У Рівному реалізують унікальний проєкт для людей з інвалідністю «Іди і роби». Ідейною натхненницею такої ініціативи стала депутатка Рівненської міської ради Олександра Коваленко, повідомляють «Новини Рівненщини».

Учасники проєкту здобували професійні навички на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Наразі підписано угоду між КНП «Центральна міська лікарня» РМР та Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості про можливість проходження 3-х місячної практики молодих людей 18+ з інвалідністю в рамках проекту «Іди і роби».

Відтак, молоді люди отримали безцінний шанс, що суспільство від них не відвернеться, і що кожному таки знайдеться місце під сонцем.

Наталія Рівненська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*