Інспектор праці Любов Пугач взяла участь у семінарі для осіб з інвалідністю

Інспектор праці Любов Пугач взяла участь у семінарі для осіб з інвалідністю. збараж, любов пугач, працевлаштування, семінар, інвалідність, person, table, indoor, room, scene, people, group, man, clothing, computer. A group of people sitting at a table

Інспектор праці Любов Пугач взяла участь у семінарі для осіб з інвалідністю. збараж, любов пугач, працевлаштування, семінар, інвалідність

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Тернопільській області Любов Пугач взяла участь у семінарі для осіб з інвалідністю у Збаразькій районній філії ОЦЗ.

У своєму виступі Любов Пугач наголосила, що права громадян на працю, у тому числі людей з інвалідністю закріплені Конституцією України, Кодексом законів про працю та рядом інших нормативних актів.

Зокрема, у випадках, передбачених законодавством, на власника або уповноважений ним орган покладається обов’язок організувати навчання, перекваліфікацію і працевлаштування осіб з інвалідністю відповідно до медичних рекомендацій, встановити на їх прохання неповний робочий день або неповний робочий тиждень та створити пільгові умови праці.

Залучення осіб з інвалідністю до надурочних робіт та робіт у нічний час без їх згоди не допускається.

Держава гарантує їм рівні з усіма іншими громадянами можливості. Законодавство не тільки передбачає обов’язок підприємств щодо працевлаштування інвалідів, але й встановлює вимоги до кількості інвалідів, яких роботодавець зобов’язаний працевлаштувати – для підприємств установлюється норматив робочих місць для працевлаштування інвалідів у розмірі 4% середньооблікової чисельності штатних працівників.

Під час семінару були надані відповіді на численні запитання.

Управління Держпраці у Тернопільській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*