Інвалідність – не перешкода стати економістом

Інвалідність – не перешкода стати економістом. никополь, вакансія, економіст, центр зайнятості, інвалідність, person, scarf, human face, jacket, clothing, smile, little, young. A young child wearing a hat

Інвалідність – не перешкода стати економістом. никополь, вакансія, економіст, центр зайнятості, інвалідність

З метою знайти гідну роботу Наталя, яка має групу інвалідності, звернулась до Нікопольського міськрайонного центру зайнятості. Як результат, колишній безробітній підібрали вакансію економіста, яка відповідає освіті, досвіду та рекомендаціям Індивідуальної програми реабілітації

«Для служби зайнятості важливо, щоб кожен шукач роботи, незалежно від того, має він групу інвалідності чи ні, знайшов гідну та стабільну роботу, яка також відповідає його вимогам та навичкам», – зазначають фахівці Нікопольського міськрайонного центру зайнятості.

У вересні 2018 року, за пошуком роботи, до Нікопольського міськрайонного центру зайнятості звернулась Наталя, яка має групу інвалідності. Відповідно до рекомендацій Індивідуальної програми реабілітації жінці рекомендовано працювати економістом, що відповідає її освіті та досвіду.

Під час перебування на обліку Наталя була активним учасником групових заходів, що проходили у центрі зайнятості. Це допомогло їй стати більш впевненою у собі, з’ясувати особливості пошуку роботи у сучасних умовах, отримати психологічну підтримку та допомогу.

Аналізуючи вакантні посади у місті Нікополь, зокрема, для осіб з інвалідністю та, які відповідають рекомендаціям МСЕК і досвіду жінки, Наталі запропонували пройти співбесіду у КЗ «Нікопольському медичному спеціалізованому центрі медико-соціальної реабілітації дітей ДОР (ОРЛЯ)» на вакансію економіста.

Відвідавши підприємство, жінка ознайомилась з умовами праці, поспілкувалась з колективом, успішно пройшла співбесіду з керівником установи і, як результат спільних зусиль, – успішно працевлаштувалась та приступила до своїх обов’язків.

«Я щиро вдячна фахівцям Нікопольського міськрайонного центру зайнятості за надані поради та допомогу у пошуку гідної роботи. Тепер я знаю, що справді роботу знайти можна, якщо бути наполегливим, а не розчаровуватися при першій відмові. Я це зробила і тепер маю фінансову незалежність», – зазначає Наталія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*