Інвалідність не стала на заваді бажанню працювати

Інвалідність не стала на заваді бажанню працювати. новгородка, працевлаштування, центр зайнятості, інвалід, інвалідність, floor, indoor, person, furniture, wheelchair, desk, computer, table, chair. A man sitting at a desk

Інвалідність не стала на заваді бажанню працювати. новгородка, працевлаштування, центр зайнятості, інвалід, інвалідністьНовгородківський районний центр зайнятості приділяє значну увагу роботі, зокрема, в напрямку надання адресних соціальних послуг громадянам з інвалідністю, що спрямована на підвищення у них мотивації до праці, підбір роботи з урахуванням рекомендацій медико-соціальних експертних комісій, наявних у інваліда кваліфікації, знань тощо.

«Спеціалісти центру зайнятості, застосовуючи в роботі із клієнтами з обмеженою працездатністю індивідуальний підхід, визначають оптимальні шляхи працевлаштування, надають їм комплекс відповідних соціальних послуг, а також психологічну підтримку», – зазначив Володимир Ніколаєнко, директор Новгородківського районного центру зайнятості.

В результаті проведеної роботи з 12 осіб з інвалідністю, які з початку цього року перебувають на обліку, працевлаштовано 5 осіб.

Так, пан Леонід, інвалід ІІІ групи, через погіршення стану здоров’я залишилася без роботи. Знайти самотужки підходящу роботу не вдалося. Втративши надію, чоловік звернувся до Новгородківського РЦЗ по допомогу в працевлаштуванні.

Отримавши відповідні інформаційні, консультаційні послуги, поради фахівців щодо успішної співбесіди з роботодавцем та впевнившись у власних силах, Леонід отримав роботу з урахуванням його медичних показань. Сьогодні він працює водієм автотранспортних засобів у ПАФ «МЮННТ».

Земляк Леоніда – Юрій, маючи інвалідність, також зіткнувся з проблемою працевлаштування та звернувся до районного центру зайнятості по допомогу в пошуку роботи. З метою прискорення працевлаштування йому запропоновано пройти стажування безпосередньо на робочому місці у фермерському господарстві «Віталіна». Таким чином Юрій набув необхідного практичного досвіду діяльності, професійних знань і вмінь та отримав бажану роботу.

За словами пана Юрія, досягти бажаного в житті людині допомагають – її віра в себе, наполегливість, цілеспрямованість, прагнення бути активним.

В.Крицька, заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Новгородківського районного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*