Історія успіху колишнього безробітного Юлія Гаєва

Історія успіху колишнього безробітного Юлія Гаєва. першотравенськ, юлій гаєв, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність

Історія успіху колишнього безробітного Юлія Гаєва. першотравенськ, юлій гаєв, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність

Щоб досягти своєї мети людина перебуває в постійному пошуку, а досягнувши її, стає самодостатньою, розкривається як особистість та відчуває себе повноцінною частиною соціуму. Найважче реалізувати себе у житті та досягти професійного успіху людям з інвалідністю. Успішні історії зайнятості осіб з інвалідністю додають впевненості іншим шукачам роботи, навчать оптимізму, цілеспрямованості та витримці.

Серед клієнтів служби зайнятості є особлива категорія – це люди з інвалідністю, які потребують спеціальних умов праці та індивідуального підходу спеціалістів центру зайнятості. Обслуговування таких осіб здійснюється за підходом кейс – менеджменту, що дозволяє особі подолати бар’єри на шляху у працевлаштуванні.

Трудова діяльність для осіб з інвалідністю є не тільки можливістю забезпечити своє існування, але й фактом реалізації своїх здібностей. Тільки робота дозволяє громадянину поважати себе, усвідомлювати свою індивідуальність, не замикатись у собі, подолати розчарування та самотність, додає впевненості. Тому шлях людей з інвалідністю до зайнятості є одним із ключових чинників для розвитку їх як особистості та позитивним фактором для розвитку суспільства в цілому.

Успішним прикладом ефективності роботи стала історія успіху працевлаштування людини з інвалідністю Юлія Гаєва, колишнього безробітного.

Після невдалих спроб самостійно знайти роботу, у квітні 2019 року чоловік звернувся до Першотравенської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи. Кар’єрний радник, провівши профілювання, спільно з безробітним склав індивідуальний план працевлаштування. Юлій Михайлович відвідав семінар з техніки пошуку роботи, навчився писати резюме та отримав навички самопрезентації.

Ю.Гаєв відвідав ярмарок вакансій, який організувала Філія на замовлення ТОВ «Першотравенський ремонтно-механічний завод». На той час підприємство мало потребу в працівниках за робітничими професіями, а у Юлія – освіта і досвід роботи газоелектрозварника. Він поспілкувався з представниками роботодавця і дав згоду відвідати підприємство для ознайомлення з умовами праці.

Таким чином, Юлій був працевлаштований на одне з найкращих ринкоутворюючих підприємств міста Першотравенськ на посаду газоелектрозварника.

На сьогоднішній день Юлій Гаєв міцно стоїть на ногах, має стабільну заробітну плату і впевнено дивиться у майбутнє.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*