Хвороба – не привід вносити себе в чорний список і перекреслювати своє життя

Хвороба – не привід вносити себе в чорний список і перекреслювати своє життя. вікторія григорівна данилюк, корець, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність

Хвороба – не привід вносити себе в чорний список і перекреслювати своє життя. вікторія григорівна данилюк, корець, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність

Кар’єрні радники Корецької районної філії РОЦЗ особливу увагу приділяють психологічній підтримці та супроводу клієнтів з вадами здоров’я. Результатом цієї роботи є працевлаштування осіб з інвалідністю.

Про одну таку історію розповідають на сторінці Корецька районна філія Рівненського обласного центру зайнятості, інформує «Район.Корець».

Вікторія Григорівна Данилюк з 18 років розпочала свою трудову кар’єру з посади економіста в районному вузлі зв’язку міста Корця. 2017 рік приніс неприємну новину – звільнення з постійного місця роботи та проблеми зі здоров’ям, у жінки була встановлена ІІІ група інвалідності. З того часу довелося шукати роботу, яка не лише б відповідала бажанню працювати, але й враховуючи власне самопочуття.

Пані Вікторія звернулася за допомогою до служби зайнятості.

Така дієва жінка, яка усе життя працювала – не уявляла себе без роботи. Пані Вікторії фахівцями служби були запропоновані громадські роботи в місцевому управлінні соціального захисту населення. Після декількох місяців праці в управлінні – цій життєлюбній, дисциплінованій, врівноваженій жінці пропонують вакансію спеціаліста державної служби. Після проходження стажування та враховуючи результати конкурсу, її зараховують до штату працівників Управління соціального захисту населення Корецької РДА на посаду головного державного соціального інспектора. На цей час Вікторія Григорівна є взірцевим фахівцем і навіть заочно навчається за магістерським рівнем в Рівненському національному університеті водного господарства та природокористування за спеціальністю – фахівець державного управління.

«Хвороба – не привід вносити себе в чорний список і перекреслювати своє життя. Щоб досягати успіху, треба вірити в те, що ми на нього здатні! Мене підтримали в службі зайнятості та дали зрозуміти, що інвалідність – це не вирок, це виклик для людини, який вона повинна прийняти, а, прийнявши, перемогти», – розповідає пані Вікторія.

Трудова діяльність для людини є не тільки джерелом матеріального забезпечення свого існування, але і фактом реалізації своїх здібностей (у тому числі й творчих). Робота дозволяє кожному громадянину поважати себе, усвідомлювати свою індивідуальність, бути повноцінною частиною сучасного суспільства, про що свідчить приклад пані Вікторії.

«Одним із механізмів регулювання зайнятості та активної політики на ринку праці є й працевлаштування осіб з інвалідністю. Зайнятість осіб з інвалідністю – комплексне завдання, рішення якого має бути забезпечене на всіх рівнях. Проблеми працевлаштування цієї групи населення найчастіше пов’язані з тим, що у більшості осіб з інвалідністю немає досвіду в пошуку вакансій, немає можливості отримання необхідної для цього інформації. Важливою проблемою є і те, що працевлаштуватися такі люди, можуть на наявні вакантні місця, які не повною мірою можуть відповідати стану та можливостей їх здоров’я та їх професійним інтересам», – зазначають і Корецькій районній філії РОЦЗ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*