«Коли бажаєш чогось досягти, то й саме життя робить крок назустріч»

Саме так вважає колишній безробітний інвалід Ігор. У результаті плідної роботи фахівці Верхньодніпровської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості та побудови власної стратегії пошуку роботи чоловіка повернули до професійного життя – працевлаштували до ТОВ «Термопром» на посаду бухгалтера

Трудова діяльність для людей з інвалідністю є не тільки можливістю забезпечити своє існування але й фактом реалізації своїх здібностей. Тільки робота дозволяє громадянину поважати себе та усвідомлювати свою індивідуальність. Доступ людей з інвалідністю до зайнятості є одним із ключових чинників для розвитку їх як особистості та позитивним фактором для розвитку суспільства в цілому.

«Коли бажаєш чогось досягти, то й саме життя робить крок назустріч», – говорить Ігор Вікторович, який має інвалідність 3 групи.

У березні 2018 року звернувся до Верхньодніпровської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні. З попереднього місця роботи чоловік був змушений звільнитися через постійні відрядження та невелику заробітну плату.

Під час перебування на обліку у службі зайнятості Ігор відвідував семінари, активно шукав вакантні посади та знайомився з діяльністю роботодавців, що їх пропонували.

Підприємство ТОВ «Термопром» запропонувало вільне робоче місце бухгалтера. За результатами співбесіди роботодавець із задоволенням прийняв на роботу цілеспрямованого та відповідального працівника.

«Співпраця зі службою зайнятості, сприяння фахівцями у самореалізації в професійній сфері, їх допомога у побудові власної стратегії, особиста наполегливість допомогли мені повернутись до професійного життя, отримати цікаву роботу», – зазначає Ігор Вікторович.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*