Колишній безробітний з інвалідністю з Петрового: «Я не претендую на поблажливість зі сторони роботодавців»

Колишній безробітний з інвалідністю з Петрового: «Я не претендую на поблажливість зі сторони роботодавців». петрове, працевлаштування, роботодавець, центр зайнятості, інвалідність

Серед громадян з інвалідністю є такі, яким іноді необхідна стороння допомога аби допомогти їм проявити себе або самореалізуватися, у т.ч. й у професійній сфері. У цьому напрямку постійно працюють фахівці центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості. Вони прагнуть вирішувати питання зайнятості кожного шукача роботи, насамперед, шляхом індивідуального підходу і, у такий спосіб, сприяють їхньому поверненню до активної трудової діяльності.

Прикладом працелюбності є історія мешканця селища Петрове Віктора В., який має 3 групу інвалідності. За освітою чоловік електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. За увесь тридцятирічний трудовий стаж йому довелося працювати на різних посадах, адже Віктор не цурався жодної роботи. На останньому місці роботи у центральній районній лікарні чоловік працював сантехніком, та з часом відчув, що ця робота є для нього непосильною. Тож Віктор звільнився і розпочав пошук підходящої роботи за сприяння районної філії обласного центру зайнятості. Під час розмови з кар’єрним радником було очевидно, що чоловік мав велике бажання знайти роботу з урахуванням стану здоров’я.

У вересні керівник філії «Олександрійська дорожньо-експлуатаційна дільниця» ДП «Кіровоградський облавтодор», з метою виконання 4-відсоткового державного нормативу працевлаштування людей з інвалідністю, звернувся до районної філії обласного центру зайнятості. Після співбесіди на підприємстві, яку організували для Віктора фахівці районної філії, і роботодавець, і кандидат на працевлаштування висловили намір співпрацювати.

«Ось уже близько двох місяців я працюю сторожем. Я не претендую на поблажливість зі сторони роботодавців, і згоден працювати хоч і по 12 годин на день. Робота для мене – це не тільки можливість поліпшити своє матеріальне становище, а, насамперед, шанс відчути себе повноправним членом трудового колективу, праця якого приносить комусь користь», – ділиться своїми думками Віктор.

Такі історії працевлаштування громадян з інвалідністю додадуть впевненості іншим, навчать оптимізму, цілеспрямованості та витримці.

Марина Гавеля, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Петрівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*