Мешканка Олександрійщини з інвалідністю: «На сьогодні для мене пошук роботи завершений. Я задоволена своїм працевлаштуванням»

По-різному складаються долі людей, у кожного своя стежина в житті. Щоб досягти своєї мети людина перебуває в постійному пошуку, а досягнувши її, стає самодостатньою, розкривається як особистість та відчуває себе повноцінною частиною соціуму.

Саме такою себе сьогодні вважає Любов Миколаївна із Олександрійського району, яка за сприяння міськрайонного центру зайнятості, після тривалого лікування, знову знайшла себе у сфері торгівлі.

«Останні 9 років я працювала продавцем продовольчих товарів у приватного підприємця, в своєму рідному селі, і продовжувала б там працювати, якби не тяжко захворіла. Мені довелося звільнитися з роботи та почати тривале лікування», – згадуючи говорить жінка.

Любов Миколаївна не опустила руки, вірила що все буде добре, і вже після тривалого лікування готова була знову приступити до роботи. Але самостійні пошуки не дали бажаного результату.

Жінка вважала, що їй буде нелегко знайти підходящу роботу, адже вона передпенсійного віку, має ІІ групу інвалідності, у неї відсутня відповідна освіта та ще й проживає в сільській місцевості.

Маючи досвід роботи продавця продовольчих товарів, пані Любов бажала й надалі працювати в сфері торгівлі. Проте, нажаль, за станом здоров’я їй ця робота підходила. Саме тому жінка звернулася по допомогу у працевлаштуванні до Олександрійського міськрайонного центру зайнятості.

Аби допомогти жінці здійснити мрію та досягти головної мети звернення до служби зайнятості – її працевлаштування, Любов Миколаївна разом з кар’єрним радником обговорили план спільних дій.

Фахівці центру зайнятості не могли не помітити, що під час перебування на обліку як безробітна, жінка була надзвичайно наполегливою у пошуку роботи, виконувала всі рекомендації фахівців центру зайнятості щодо відвідування підприємств та підготовки до співбесіди з роботодавцем.

Бажана робота не змусила на себе довго чекати: приватним підприємцем з с. Нова Прага, яка займається роздрібною торгівлею продуктами харчування, було подано заявку про потребу у працівниках на посаду продавця продовольчих товарів саме для особи з інвалідністю. Ця вакансія й була запропонована Любові Миколаївні. Вона з радістю сприйняла цю новину і одразу ж пішла на співбесіду, після якої роботодавцем було прийнято рішення про працевлаштування її на цю посаду.

«На сьогодні для мене пошук роботи завершений. Я задоволена новим місцем роботи і сподіваюся пропрацювати тут до самої пенсії, а як буде дозволяти здоров’я, то й довше», – розповідає з оптимізмом дивлячись у своє професійне майбутнє Любов Миколаївна.

Марина Білик, провідний фахівець з питань зайнятості відділу організації працевлаштування населення Олександрійського міськрайонного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*