Місія виконана: як служба зайнятості допомогла працевлаштуватися людині з інвалідністю

Місія виконана: як служба зайнятості допомогла працевлаштуватися людині з інвалідністю. працевлаштування, роботодавець, служба зайнятості, слюсар, інвалідність

Місія виконана: як служба зайнятості допомогла працевлаштуватися людині з інвалідністю. працевлаштування, роботодавець, служба зайнятості, слюсар, інвалідність

«У житті інколи трапляється так, що, з тієї чи іншої причини, людина втрачає роботу і перед нею постає проблема її пошуку. Та поки бажаного місця роботи не знайдеться, не варто падати духом», – так вважає мешканець села Шамраєве Благовіщенського району Сергій Анатолійович, який має групу інвалідності.

Кожна людина, яка шукає роботу, звертаючись до служби зайнятості добре розуміє, що підібрана робота буде офіційною, а це означає, що заробітна плата буде вчасно виплачена, гарантована відпустка, чітко встановлений графік роботи та умови праці.

Саме тому, звільнившись у грудні минулого року з роботи, Сергій Анатолійович звернувся до Благовіщенської районної філії обласного центру зайнятості, адже знав, що тут йому нададуть кваліфіковану допомогу та допоможуть знайти роботу.

Під час розмови із кар’єрним радником, чоловік повідомив, що понад 20 років тому він закінчив професійно-технічне училище, де здобув професію «муляра». За весь свій трудовий шлях Сергій Анатолійович спробував себе і трактористом, і здобув чималий досвід слюсара. Зі слів чоловіка, він мав намір працевлаштуватися виключно у селі, у якому він проживає, і за професіями, які вже йому знайомі.

Для безробітного не одразу знайшлася вакансія, тому, разом з кар’єрним радником, було складено індивідуальний план працевлаштування, який включав у себе активні заходи, спрямовані на прискорення працевлаштування.

Оскільки чоловік мав намір працювати слюсарем, йому було запропоновано пройти на базі НКК «Аграрник» навчання за програмою «Навчання та перевірка знань з питань охорони праці».

У кінці червня поточного року СФГ «Кондор» подало заявку про попит на робочу силу на посаду слюсара з ремонту агрегатів, тож Сергія Анатолійовича одразу було спрямовано на співбесіду до роботодавця, і вже сьогодні він працює на даному підприємстві.

«Я задоволений своєю роботою, адже для мене є зручним графік роботи, а роботодавцем створені належні умови. Найголовнішим є те, що я маю вчасно виплачену заробітну плату, адже це дає можливість утримувати мою сім’ю», – ділиться враженнями колишній безробітний.

Фахівці районної філії поцікавились думкою роботодавця відносно роботи Сергія Анатолійовича. Керівник підприємства Надія Золотарьова повідомила: «Я ціную працівників, які добросовісно виконують свою роботу. А відносно Сергія Анатолійовича можу сказати те, що він свою роботу виконує добросовісно. Роботодавці, які не готові брати на роботу людей з інвалідністю – помиляються. Такі працівники цінують кожну мить свого життя, і прагнуть не лише працювати нарівні з людьми, які не мають інвалідності, але навіть бути кращими».

Наталія Комар, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Благовіщенської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*