Місячник сприяння зайнятості інвалідів в області триває

Місячник сприяння зайнятості інвалідів в області триває. інвалідністю, інвалідів, indoor, person, table, clothing, wall, man, people, group, office building, computer. A group of people sitting at a table

_1_17_2_499374521У рамках Місячника сприяння зайнятості інвалідів Вільшанським районним центром зайнятості проведено День інформації, у якому взяли участь як шукачі роботи, так і соціальні партнери та роботодавці.

Для усіх присутніх, зокрема, громадян з інвалідністю (близько 10 осіб), проведено інформаційний семінар, де його учасники отримали актуальну інформацію стосовно діяльності служби зайнятості у напрямку сприяння безробітним громадянам у працевлаштуванні, про стан місцевого ринку праці, перспективи працевлаштування на підприємствах району.

Крім того, під час заходу шукачі роботи дізналися про прийоми ефективного спілкування з роботодавцем; складали резюме та отримали іншу корисну інформацію щодо пошуку роботи та працевлаштування.

Того ж дня, з метою підвищення ефективності взаємодії районного центру зайнятості з роботодавцями у напрямку вирішення проблемних питань зайнятості осіб з інвалідністю, відбулася ділова зустріч. До участі у заході долучилися представники органів місцевої влади, соціальні партнери, які опікуються даною категорією громадян, та роботодавці. Наголошувалося на тому, що досягнення позитивних зрушень стосовно працевлаштування та трудової зайнятості інвалідів можливо лише за умови результативної співпраці між соціальними партнерами. Учасниками ділової зустрічі прийнято низку спільних рекомендацій, спрямованих на забезпечення можливості громадян з інвалідністю повноцінно працювати, отримувати гідну заробітну плату, брати участь у суспільному житті.

У рамках Дня інформації працювали консультпункти з юридичних, профорієнтаційних та інших питань, пов’язаних з працевлаштуванням та підбором кадрів. Всі учасники заходу отримали різноманітні інформаційно-консультаційні послуги.

Н. Лисонь, директор Вільшанського районного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*