Можливість реалізувати себе: як у Гайвороні чоловік з інвалідністю успішно працевлаштувався

Можливість реалізувати себе: як у Гайвороні чоловік з інвалідністю успішно працевлаштувався. безробітний, працевлаштування, роботодавець, служба зайнятості, інвалідність

Можливість реалізувати себе: як у Гайвороні чоловік з інвалідністю успішно працевлаштувався. безробітний, працевлаштування, роботодавець, служба зайнятості, інвалідність

Життя не втомлювалося підкидати мешканцю міста Гайворон тридцятивосьмирічному Володимиру Ляховському все нові й нові виклики. Проте чоловік мужньо їх приймав та не втрачав оптимізму, перемагав і знову рухався вперед. За весь його трудовий шлях йому довелося працювати на різних посадах: і продавцем продовольчих товарів, і листоношею, і сторожем. У осінньо-зимовий період працював машиністом котельної.

По закінченню опалювального сезону, Володимир знову залишився без роботи та черговий раз зіткнувся з проблемою безробіття. «Нині знайти офіційну та добре оплачувану роботу зовсім непросто. Тим паче людям з інвалідністю. На жаль, роботодавці, почувши про мою інвалідність, відмовляють мені у працевлаштуванні. Тому я й вирішив звернутися по допомогу в пошуку роботи до служби зайнятості. І не помилився. З початку червня я працюю контролером енергонагляду», – розповідає колишній безробітний.

Вже з перших днів перебування на обліку в Гайворонській районній філії обласного центру зайнятості Володимир Сергійович демонстрував високу особисту мотивацію до працевлаштування, старанно виконував рекомендації особистого консультанта, прислуховувався до порад, які надавали йому фахівці філії щодо джерел пошуку роботи.

Тож результат не змусив себе чекати: ПрАТ «Кіровоградобленерго» заявило про потребу у працівниках за професією контролера енергонагляду.

З-поміж інших безробітних Володимира вирізняло його неабияке бажання якнайшвидше відновити свою трудову діяльність. Тому, на черговому відвідуванні районної філії йому було запропоновано звернутися на підприємство для проходження співбесіди з роботодавцем. Цій пропозиції чоловік неабияк зрадів. Співбесіда пройшла успішно. Поставлена чоловіком мета досягнута – вже сьогодні він має постійну роботу.

«Проблем на новому робочому місці не було, оскільки я досить швидко засвоїв свої обов’язки та необхідну для роботи інформацію. На роботу йду із задоволенням, адже вона мені подобається. Кожного дня я спілкуюся з чималою кількістю людей. Усі дуже різні і до кожного треба знайти свій підхід, адже мені необхідно зробити свою роботу: зайти у двір, здійснити огляд електролічильника, зняти чіткі показники, рознести їх по особових рахунках таким чином, аби надалі не виникало скарг від споживачів електроенергії» – розповідає чоловік.

Як відзначають колеги, Володимир – надзвичайно добра і ввічлива людина. Він повністю віддається роботі. І, що важливо, отримує від цього велике задоволення.

Хотілося б, щоб ця історія про Володимира Ляховського додала оптимізму, цілеспрямованості та витримки іншим громадянам, які перебувають у пошуку роботи.

Людмила Кармаліцька, провідний фахівець з питань зайнятості Гайворонської районної філії обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*